Poprzedni temat :: Następny temat
Problemy i wady konstrukcyjne procesorów.
Autor Wiadomość
K.Sadowski 

Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 42
Wysłany: 2007-08-18, 19:12   Problemy i wady konstrukcyjne procesorów.

Pomyślałem, że może pociągnąć taki wątek na forum, ponieważ sam doświadczyłem problemów, kłopotów technicznych z procesorem Nucleus Freedom. Pierwszy to wada tej części procesora, do której wkłada się magazynek z bateriami. Tworzywo z ktrego jest zrobione rozwarstwiło się wzdłuż magazynka po niespełna półrocznym użytkowaniu. Reklamacja uznana przez firmę Meducus bez problemów. Drugi problem to jakość izolacji przewodu do antenki. Niestety tuż przed konferencją dotknął nas ten problem (po roku użytkowania) izolacja poprostu pękła u nasady wtyczki. Według mojego skromnego zdania, to dali plamę w doborze twardości tworzywa, z tórego jest zrobiona wtyczka w stosunku do samej izolacji przewodu, która jest stosunkowo elastyczna i miękka. Częste zdejmowanie i zakłądanie narusza strukturę izolacji. Tą część dopiero będę wysyłał do Wrocławia, ale podczas konferencji rozmawiałem z pracownikiem Medicusa i z tym również nie powinno być problemu. Narazie słuchamy na zapasie.
Macie może podobne problemy? A może jakieś inne wady dostrzegliście? Z tego co słyszałem, to Cochlear ma poprawiać jakość tych przewodów. Pożyjemy zobaczymy... czym błysną :-D
 
     
Agg 

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Cze 2007
Posty: 167
Wysłany: 2007-08-24, 18:14   Re: Problemy i wady konstrukcyjne procesorów.

K.Sadowski napisał/a:
Pomyślałem, że może pociągnąć taki wątek na forum, ponieważ sam doświadczyłem problemów, kłopotów technicznych z procesorem Nucleus Freedom. Pierwszy to wada tej części procesora, do której wkłada się magazynek z bateriami. Tworzywo z ktrego jest zrobione rozwarstwiło się wzdłuż magazynka po niespełna półrocznym użytkowaniu.
Macie może podobne problemy? A może jakieś inne wady dostrzegliście? Z tego co słyszałem, to Cochlear ma poprawiać jakość tych przewodów. Pożyjemy zobaczymy... czym błysną :-D


Mnie też pękła wzdłuż obudowa od pojemnika na baterie, po 4 miesiącach użytkowania Freedoma. Czekam na wymianę. Zdaje się, że Freedomy tak mają, niestety.
_________________
http://ci.hell.pl/
UL: Nucleus Freedom od marca 2007
UP: ok. 90-100 dB, Widex P38
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne fixing Program do sklepu
Strona wygenerowana w 0,032 sekundy. Zapytań do SQL: 8