Poprzedni temat :: Następny temat
Komisja przedoperacyjna
Autor Wiadomość
Rzeszowianin 
You'll Never walk alone

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 330
Skąd: Girona - ESP
Wysłany: 2013-11-10, 17:14   

400 zl tylko ze gosc na mnie czeka bo z reguly zaraz po wizycie wracam do Hiszpanii
_________________
UL: Nucleus Freedom (aktywacja 18 kwietnia 2011)
UP: Nucleus 6 (aktywacja 27 grudnia 2013)
----------------------------------------------------------
Usted nunca caminaba solo ... con tal que tus sueños se hicieron añicos ... Nunca el mismo
 
 
     


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:
Wysłany: 2013-11-10, 17:15   

@Mirek, jak jeździłam do Warszawy, to zazwyczaj bezpośrednio ze St. Woli prosto na Zachodni i stamtąd dalej gdzie potrzebowałam..

Jasne..pewnie nie wiem, że jeżdżenie własnym autkiem jest najwygodniejsze :roll: ..przykro mi ale nie mam takiego i w rodzinie nikt nie ma...

rozumiem, że niektórych tu bawią pewne sytuacje, ale ja staram się tylko rozwiązać mój problem i uzyskać troche informacji

@Rzeszowianin..nie bawią mnie twoje żarty ani niemiłe odzywki...
widzę że masz ze sobą jakiś problem..

myślę, że jak już będę miała termin do Kajetan, to na pewno sobie jakoś poradzę, najtrudniejszy jest pierwszy raz, bo trzeba trochę pobłądzić jak się nie zna drogi..

@Ela, dzięki za info o tramwajach, to się może przydać ;-)

a jeszcze jedno pytanie..był ktoś na prywatnej konsultacji w Kajetanach, czy wszyscy czekali na swój termin z rejestracji? ...terminy są bardzo długie..
Ostatnio zmieniony przez 2013-11-10, 17:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Ela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 295
Wysłany: 2013-11-10, 17:16   

Ok dzięki to ja już wolę agro bo to zaoszczędza mi prawie 300 stówy :-)

Renata nie dziękuj tylko zadbaj szybciutko o uszy :-) Cieszę się że ci się przydały. Chcesz adres agro? Ta pani jest super i proowadzi legalnie noclegi a mam jej wizystówkę.
Ostatnio zmieniony przez Ela 2013-11-10, 17:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
     


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:
Wysłany: 2013-11-10, 17:18   

Rzeszowianin napisał/a:
400 zl tylko ze gosc na mnie czeka bo z reguly zaraz po wizycie wracam do Hiszpanii


kosztowna ta twoja rehabilitacja..żeby leczyć słuch to aż z Hiszpanii jeździsz do Polski ?
 
     
Ela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 295
Wysłany: 2013-11-10, 17:22   

Do Renaty

Czekałam na termin bo byłam zielona jak trawa na wiosnę. Nic na ten temat tak jak ty nie wiedziałam. O tym powiedziała mi koleżanka której mąż już był zakwalifikowany. Startowałam jak ty. Głowa do góry.
Ciekawe czy wymienią mi procka na nowy czy tylko zreperują i oddadzą stary, ech znów pod górkę.
 
     


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:
Wysłany: 2013-11-10, 17:23   

Ela..noclegi, taksówki nie dla mnie...
Mam autobus do Wa-wy o 1szej w nocy, często nim jeździłam i myślę że chyba ten będzie mi pasował, zajadę na rano a potem będę szukać połaczenia do Kajetan
 
     
Ela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 295
Wysłany: 2013-11-10, 17:27   

Taksówki drogie, a za nocleg płacę 120.- (2 nocki inaczej nie da się).
Jak masz takie połączenie to jedź jak ja tramwajem, a potem 7043 i wysiądź nie na Gołębiej a na przystanku Kajetany Lub skorzystaj z trasy Mirka. Mirka trasa mi nie pasuje temu jadę inaczej. Dodam że od przystanku jest kawałek ale super się idzie tyle że teraz szybko i długi zmrok jest.
 
     


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:
Wysłany: 2013-11-10, 17:30   

niecałe dwa lata temu też usłyszałam od znajomej w Lublinie, że jej siostra miała wstawiany implant i czeka na drugą operację, ale jak zaczęłam ją wypytywać o szczegóły to już się nic nie dowiedziałam...
dopiero w tym roku pewna pani psycholog namówiła mnie żeby skontaktować się z kliniką lubelską, dała mi do zrozumienia że powinnam coś zrobić żeby poprawić swój słuch..że powinnam więcej rozmawiać ludźmi a nie zamykać się w sobie....no i tak mnie zmotywowała do działań..

a mój laryngolog tylko w kółko powtarzał mi że nic się nie da zrobić...
 
     
Rzeszowianin 
You'll Never walk alone

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 330
Skąd: Girona - ESP
Wysłany: 2013-11-10, 17:48   

No jezdze ... kto bogatemu zabroni ? :)
Do Hiszpanii wyprowadzilem sie dwa tygodnie po implantacji - gram tam w koszykowke . Wyjazdy do Warszawy mam srednio teraz co pol roku i mam tak zorganizowane ze przylatuje rano a na wieczor jestem juz w domu . I jezdze tylko w poniedzialki bo wtedy nie mam treningow i meczow .

Renata ja juz taki jestem ze mam specyficzne poczucie humoru . Jesli Ci moje zarty i odzywki nie pasuja to trudno przezyje ale swojego podejscia nie zmienie . Sorry :)

Elus jakbym mial wiecej czasu to bym robil tak jak Ty bo to w sumie dobre rozwiazanie bo sie idzie wypoczetym ale co ja poradze ze beze mnie klub sie sypie :)

[ Dodano: 2013-11-10, 17:56 ]
Z drugiej strony odkad jestem ojcem i mizem to mi sie nie usmiecha zostawiac Janicy z Bojanem samych bo kazdy dzien z moim maluchem przynosi cos nowego - jesli jestescie rodzicami i przypomnicie sobie te euforie jak na swiat przychodzily wasze dzieci to wiecie o czym mowie :)

No i fak ze z racji wykonywanej "pracy" czesto nie ma mnie w domu wiec prosta sprawa ze chce odciazyc zone dlatego tez tak wygladaja moje wizyty w Kajetanach ...
_________________
UL: Nucleus Freedom (aktywacja 18 kwietnia 2011)
UP: Nucleus 6 (aktywacja 27 grudnia 2013)
----------------------------------------------------------
Usted nunca caminaba solo ... con tal que tus sueños se hicieron añicos ... Nunca el mismo
 
 
     


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:
Wysłany: 2013-11-10, 17:58   

Rozumiem że już taki jesteś..i wyjątkiem nie jesteś na tym świecie
ale ja doceniam grzeczność, skromność i szacunek wobec drugiego
ale nie mówię że nie lubię żartów..

lepiej się skupić na własnym zdrowiu niż na ludzkich nastrojach..
 
     
Rzeszowianin 
You'll Never walk alone

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 330
Skąd: Girona - ESP
Wysłany: 2013-11-10, 18:12   

Renata tak czytam ... I w sumie mamy podobnie . Mi tez lekarzmowil ze implant mi nic nie da a ja podchodze do tego tak ze jesli Ci lekarz mowi ze nic z tego i drugi to powtorzy to moze byc prawda . Zarejestrowalem sie przez www doprzychodni na Bielanach (teraz jej juz nie ma bo wszystko jest w jednym miejscu) tam mi powiedzieli po serii badan ze jedyna opcja to implant ... no i zaczalem " procedury"
Walcz dziewczyno bo wbrew temu co niektorzy uwazaja to zycie w ciszy to zadne zycie ...
_________________
UL: Nucleus Freedom (aktywacja 18 kwietnia 2011)
UP: Nucleus 6 (aktywacja 27 grudnia 2013)
----------------------------------------------------------
Usted nunca caminaba solo ... con tal que tus sueños se hicieron añicos ... Nunca el mismo
 
 
     
Ela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 295
Wysłany: 2013-11-10, 19:20   

Bez sensu te przepychanki.
Renata o uszy trzeba walczyć. Migania nie znam jest pewnie ok ale świat się kręci głośno i warto łapać każdy dźwięk. Dodam, że inaczej słucha się radia,TV czy na żywo opery operetki programów rozrywkowych nowoczesnych w budynku czy w plemnerze. Od 6 lat uczę się powoli wszystkiego, ale dzwonka od roweru nadal nie słyszę :-) Za to jak rowerzysta mnie przeklnie słyszę go choć nie zawsze dokładnie zależy z jaką szybkością się porusza.
Gdybym musiałą pokonać tę drogę powtórnie zrobiłabym to samo co 6 lat temu.
 
     
mirek 

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 428
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2013-11-10, 23:56   

Renata napisał/a:
Mam autobus do Wa-wy o 1szej w nocy, często nim jeździłam i myślę że chyba ten będzie mi pasował, zajadę na rano a potem będę szukać połaczenia do Kajetan

Widzisz i to jest pierwszy błąd.
Tak to możesz się wybrać na wizytę informacyjną, a nie na umówiony termin badań, które mogą w wielu rzeczach decydować.
Jadąc nad ranem prześpisz "po ludzku" prawie całą noc, a - jeśli tak ustalisz wcześniej - od południa do końca dnia i tak zdążą zrobić co trzeba.
Owszem, podróż zmęczy. Ale nieprzespana noc i podróż to już co innego.
Potem jeszcze dodatkowe nerwy, bo po przyjeździe do Warszawy będziesz szukać dalszych połączeń.
A badania, tak zwane obiektywne, czyli odpowiedzi - na przykład - Twojego mózgu, a nie Twoje, powinny być w miarę wiarygodne. Nie będą po takiej podróży.

Zrobisz jak uważasz. My tylko sugerujemy najlepsze i sprawdzone rzeczy według nas. W miarę bezstresowe. Po to, aby Ci pomóc.
_________________
ESPrit 3G, maj 2005. Od grudnia 2010 Freedom.
 
     
Opus 2 
ela2

Dołączyła: 22 Cze 2010
Posty: 78
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2013-11-11, 00:39   

Rozkład z Pruszkowa do Kajetan już wydrukowałam sobie w październiku.Ulgowy kosztuje 1 zł a normalny 2 zł. Powrót też jest do stacji Pruszków(PKP). Potem na SKM.Dla mnie to udogodnienie ,bo mam córkę w Pruszkowie. ;-) W sumie czasowo to na jedno wychodzi,bo SKM jedzie się około 20 minut.Potem autobusem około 25 minut.
Rzeszowianin nie bądź taki chojrak z tym desantem.
Ja mogłam miec operację dwa lata wcześniej, ale mój laryngolog powiedział mi,że teraz jeszcze coś słyszę,a po operacji różnie może byc no i zdryfowałam.To była moja najgłupsza rzecz jaką zrobiłam.Gdyby córka nie zarejestrowała mnie na Pstrowskiego to pewnie do dzis byłabym głucha.Z Pstrowskiego skierowali mnie do Kajetan i operował mnie sam Profesor Skarżyński.Teraz jestem 8-śmio latką a mogłabym byc już 10-ciolatką.
Ela ja słyszę dzwonek od roweru bardzo dobrze.Muzyka sprawia mi przyjemnośc.Mam płyty Czerwonych Gitar i innych zespołów z tamtych lat.Śpiewam sobie te piosenki podczas ich słuchania na płycie.
Renata najprościej to tak jak pisał Mirek.Z zachodniej SKM(chyba drugi peron). Kosztuje chyba 1,70 zł(ulgowy). Potem autobusem 1 zł i wysiadasz w Kajetanach.Tutaj nie trzeba aż tak dużo chodzic.Ja też nie mam samochodu,chociaż prawo jazdy mam i kiedyś jeździłam.Życzę Ci szybkiego terminu,bo życie w ciszy jest puste,a pełnia życia to wszystkie dźwięki .Wszystkie to te,które Cię denerwują i te ,które sprawiają przyjemnośc i pozwalaja normalnie życ bez zahamowań.Jak mnie coś bardzo denerwuje,albo ktoś na mnie krzyczy to się wyłączam(odsuwam transmiter). ;-)

[ Dodano: 2013-11-11, 01:34 ]
Renata ja na tych badaniach w Kajetanach byłam trzy dni i wtedy nocowałam w Kajetanach(płacił NFZ).Przy rejestracji powiedzą ci co musisz zabrac ze sobą.(ale to było prawie 9 lat temu).Dziś może byc inaczej.
_________________
ela2
 
     
darekryki 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 168
Skąd: Ryki
Wysłany: 2013-11-11, 13:03   

Renata jak to o pierwszej w nocy chyba nie uwzgledniasz przesiadki w Lublinie a z tamtad pełno autobusów do Wawy... cóz pierwszy raz napewno jest trudny z plątaniem sie po dworcach itd ale potem za drugim to co innego,,, ;-) a te pewne sytuacje chyba nikogo tu nie bawią tak naprawde bo każdy był mniej lub wiecej w podobnej sytuacji..... przed zawsze jest najtrudniej :mrgreen:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne fixing Program do sklepu
Strona wygenerowana w 0,048 sekundy. Zapytań do SQL: 9