Poprzedni temat :: Następny temat
prośba o pomoc
Autor Wiadomość
magda20874 

Dołączyła: 01 Cze 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-06-02, 08:19   prośba o pomoc

Witam, jeszcze raz przesyłam link do mojej ankiety dotyczącej postaw rodziców wobec swoich dzieci z wadą słuchu. Poprzedni coś się nie otwiera.Jeżeli ktoś będzie miał ochotę poświecić kilka minut na rozwiązanie jej będę bardzo wdzięczna.


link do ankiety:
http://www.ankietka.pl/an...-zamkniete.html
 
     
mirek 

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 428
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-06-02, 17:37   

Poprzedni też by się otworzył, gdyby tekst napisany był z zachowaniem zasad pisowni.
Prawdę mówiąc boję się o tą pracę, skoro i tu, i w ankiecie tyle błędów. Niby drobne, ale dużo. ;)
Pozdrawiam.
_________________
ESPrit 3G, maj 2005. Od grudnia 2010 Freedom.
 
     
magda20874 

Dołączyła: 01 Cze 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-06-02, 18:50   

Panie Mirku, dziękuję za krytykę, przyjmuję ją. Nie uważam jednak, aby w mojej ankiecie były jakieś przeraźliwe błędy. Skoro nie miał Pan ochoty jej wypełniać, w porządku. Ja przecież nikogo do tego nie zmuszam. Jedynie proszę. I proszę się nie bać o moją pracę, obiecuję , że dołożę wszelkich starań aby błędów tam nie było. Ma pan na to moje słowo:). Pozdrawiam:)
 
     
mirek 

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 428
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-06-02, 19:59   

Trzymam za słowo. :-D
Gdzieś napisałem o przeraźliwych błędach? Wręcz przeciwnie. ;-)
A ankiety wypełnić nie mogłem. Ze względów oczywistych - nie jestem ojcem dziecka z wadą słuchu.
Gdybyś robiła ankietę dla użytkowników implantów, to wypełniłbym. :) Pomimo błędów. A po wypełnieniu napisałbym, co o ankiecie myślę. Jak zawsze tutaj zresztą. ;-)

Ale jeśli sobie życzysz, i tak mogę ją wypełnić z czysto teoretycznym podejściem do problemu. A nawet nie tylko teoretycznym, bo przecież odczucia i przemyślenia jakieś mam na ten temat.


P.S.
Wiem - różnica wieku, grzeczność. Tym niemniej pozostańmy przy zasadach przyjętych nie tylko na tym forum - żaden ze mnie pan. :-)
_________________
ESPrit 3G, maj 2005. Od grudnia 2010 Freedom.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne fixing Program do sklepu
Strona wygenerowana w 0,028 sekundy. Zapytań do SQL: 9