Poprzedni temat :: Następny temat
Proszę o pomoc, w miejscu implantu dzieje się coś złego
Autor Wiadomość
mama Mateusza 
mama Mateusza

Dołączyła: 19 Sty 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-01-19, 21:37   Proszę o pomoc, w miejscu implantu dzieje się coś złego

Jestem mamą 17 miesięcznego Mateusza. Wszczepienie implantu było 23 października 2009.
Pierwsze podłączenie 30 listopada a potem 6 stycznia kolejne programowanie.
Dziś zauważyłam że w miejscu gdzie cewka łączy się z częścią wewnętrzną zrobiła się wypukłą górka. Wygląda to dość nietypowo bo w samym środku jest jakby czerwona plamka a na około jasna obwódka.
Ta górka robi się większa gdy cewka nie jest podłączona, po założeniu cewki jakby się trochę wchłania.
Jestem bardzo zaniepokojona, nie wiem co mam robić.
Czy to może być spowodowane za mocno wkręconym magnesem?? Od samego początku syn używa tego samego magnesu (z symbolem 2) ale ostatnio zmienialiśmy cewkę i być może bardziej wkręciliśmy magnes.
Będę wdzięczna za jakieś wskazówki.

Ania
 
     
mirek 

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 428
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2010-01-19, 21:56   

Całkiem możliwe, że magnes zbyt mocno dociska powodując zmiany naskórka /i nie tylko/. Ostatecznie to maluch. Bez problemu przecież można magnes tymczasem wykręcić, ustawić tak aby cewka nie spadała. Zdaję sobie sprawę, że u dzieci to kłopot.
Całkowite odłączenie cewki i oczekiwanie czy coś się samo zmieni też może do niczego nie prowadzić.
Przede wszystkim należałoby bezzwłocznie, choćby tylko telefonicznie, skontaktować się z kliniką. Możne lekarzom znane są dokładnie takie same przypadki i źródło ich powstawania.
_________________
ESPrit 3G, maj 2005. Od grudnia 2010 Freedom.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne fixing Program do sklepu
Strona wygenerowana w 0,025 sekundy. Zapytań do SQL: 9