Poprzedni temat :: Następny temat
Wrażenia po 2 miesiącach z ogonkiem
Autor Wiadomość
Witek W. 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lut 2012
Posty: 146
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-02-05, 22:16   Wrażenia po 2 miesiącach z ogonkiem

Dobry wieczór wszystkim :-)
Nie odzywałem się kawał czasu, ale nie za bardzo było się czym chwalić.
Teraz to całkiem co innego.
Mam już w domu wszystko m.in.: owce, kotka, kaczki, rower, a nawet petardy i straż pożarną ;-)
Dostałem znaczy w Kajetanach płytę z dźwiękami i ćwiczę zawzięcie.
Nie jest łatwo, ale jest dobra perspektywa.
Implant wraz z procesorem stały się niepostrzeżenie nieodzownym elementem mojej codzienności. Już teraz ułatwiają mi kontakt z ludźmi.
Zatem ponownie (obiecuję, że to już ostatni raz ;-) ) bardzo dziękuję wszystkim, którzy mnie tu wspierali dobrym słowem, radą i informacjami, przed podjęciem przeze mnie decyzji. Słusznej decyzji.
Potencjalnych następnych kandydatów do implantowania zachęcam do kontaktu i zadawania pytań. Warto! :-)
Pozdrawiam W.
_________________
http://kuszacydokwadratu.blogspot.com/
https://500px.com/wwiszniewski
UL - Med-El Sonata: 03.10.2012 / Med-El Opus 2: 26.11.2012 / Med-El Duet 2: 24.12.2012
UP - Oticon Go Pro
 
     
Opus 2 
ela2

Dołączyła: 22 Cze 2010
Posty: 78
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2013-02-05, 22:41   

Dobrze ,że napisałeś ,że dostałeś płytkę z dźwiękami.Muszę się o nią postarać,bo jak byłam w Łebie to właśnie zwierząt nie rozpoznawałam.Jestem miastowa więc indyka mam tylko na talerzu i wtedy już nie gulgocze.Cieszę się,że powoli idziesz do przodu.Po roku będzie już super.Pozdrawiam:)
_________________
ela2
 
     
mirek 

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 428
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2013-02-06, 18:05   

Witek W. napisał/a:
Implant wraz z procesorem stały się niepostrzeżenie nieodzownym elementem mojej codzienności. Już teraz ułatwiają mi kontakt z ludźmi.

Hmmmm... poprosimy może o wrażenia Pani Witkowej. Ty możesz już być nieobiektywny. :-)

I nie przyzwyczajaj się za bardzo, bo ja - chyba tak gdzieś po około półtora roku - do wanny wybrałem się z procesorem. I dobrze, że była to wanna, bo ESPrit kąpieli pod prysznicem by nie przeżył. ;-) A tak, to zdążyłem "zaskoczyć" i w porę zdjąć.
_________________
ESPrit 3G, maj 2005. Od grudnia 2010 Freedom.
 
     
Opus 2 
ela2

Dołączyła: 22 Cze 2010
Posty: 78
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2013-02-06, 21:02   

Mirek,zrobiłam to samo.Dwa razy mi się to zdarzyło.Lubię w wannie poleżeć w ciepłej wodzie na początku kąpieli i tylko dlatego "zaskoczyłam" jak to nazwałeś.Raz nawet położyłam się spać z procesorem i udało mi się przespać połowę nocy.To cud,że nie zerwałam kabelka i aparat mi nie spadł(mam długie włosy).Zasnęłam na boku,gdzie nie ma procesora,a na drugim boczku coś mnie uwierało i się obudziłam.Wtedy dopiero się zorientowałam,że śpię razem z procesorem.Witkowi życzę tego samego,bo to jest oznaka,że nasz organizm zaakceptował ten cud techniki.
_________________
ela2
 
     
darekryki 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 168
Skąd: Ryki
Wysłany: 2013-02-07, 05:39   

a mi się zdarzylo parę razy. zapomnieć aparatu przy wyjściu. z domu. . . :-)
 
     
Witek W. 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lut 2012
Posty: 146
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-02-07, 21:24   

Dobry wieczór
Ela 2, ale indyka na tej płycie nie ma. Za to jest np. krowa, rower, samolot, piaskownica, skakanka i sporo innych rzeczy, a z nierogacizny żaba i puchacz ;-)
Mirek, domownicy też nie są szczególnie obiektywni, a czasem jakby zapominają, że to dopiero początek mojej przygody w roli cyborga. To chyba dobrze.
Z kąpielami racja jak najbardziej. Też już się raz ładowałem do wanny w pełnym rynsztunku, znaczy z Duetem i Oticonem ;-)
Spanie z procesorem przećwiczyłem w autobusie do Zakopanego, znośnie było. Za to do jeżdżenia na nartach zostawiałem sobie tylko aparat na prawym uchu, bo procesor pod hełmem nie bardzo, cewka ciągle się przesuwała.
Darek, nie zapominam, bo zakładam jak tylko wstanę z łóżka, jak niektórzy zęby lub okulary ;-)
A o bateriach napiszę przy bateriach.
Pozdrowienia W.
_________________
http://kuszacydokwadratu.blogspot.com/
https://500px.com/wwiszniewski
UL - Med-El Sonata: 03.10.2012 / Med-El Opus 2: 26.11.2012 / Med-El Duet 2: 24.12.2012
UP - Oticon Go Pro
 
     
Wanda. D 

Dołączyła: 09 Lut 2013
Posty: 32
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2013-02-10, 19:57   Poszukuję uzytkownika procesora Harmony

Dobry wieczór = jestem nową forumowiczką, aczkolwiek podczytywałam Was od ponad roku jak tylko zapadła decyzja o wszczepieniu implantu. We wrześniu miałam zabieg a 5 grudnia aktywacja procesora. Boże co to za cudowne urządzenie, już nie wyobrażam sobie zycia bez niego.
Ale mam do Was pytanie - czy jest na forum ktoś kto ma implant firmy AB, procesor Auria Harmony. Procesor jest zasilany akumulatorkami a nie bateriami. Początkowo miałam co do tego obiekcje ale w chwili obecnej uważam, że to chyna lepsze rpzwiązanie. Sekunda, dwie i akumulatorek wymieniony.
Bardzo chętnie wymienię się doświadczeniami z uzytkownikiem własnie takiego procesora. Pozdrawiam
_________________
UP Auria Harmony od 05 grudnia 2012r.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne fixing Program do sklepu
Strona wygenerowana w 0,028 sekundy. Zapytań do SQL: 9