Poprzedni temat :: Następny temat
Nowa odsłona forum
Autor Wiadomość
Monika.Bombol 
Administrator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 26
Wysłany: 2014-04-10, 10:12   Nowa odsłona forum

Witam,

W dniu dzisiejszym forum Ślimaczek przeszło rewitalizację zarówno techniczną jak i wizualną.

Niezmiernie cenne są dla Nas uwagi Użytkowników Forum, dlatego proszę przekazywać nam śmiało swoje oponie i uwagi :)
Wszelkie niedociągnięcia postaramy się jak najszybciej usunąć.

Pozdrawiam serdecznie,
Monika Bombol-Lagha
 
     
mirek 

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 428
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-04-10, 12:30   

A coś szerzej o tych zmianach?
Bo oprócz nowej skórki nie widzę na szybko nic istotnego. A na starej Silver tym bardziej nic.
I chyba nie jest dobrym pomysłem uruchamianie się domyślnie na nowej skórce. ;-)
Pewnie będą niektórzy cuda tam wpisywać po pierwszym uruchomieniu. ;-)

Nie bardzo też rozumiem pomysł z pozbawieniem nas prawie połowy ekranu. Po co mi te czarne pasy? ;-)
Przecież to się przekłada na wielkość tekstu.

I dalej ... samo logo jest tutaj zbyt mało wyraziste. Jest, a jakoby go nie było. Ja bym pokombinował z kolorystyką belki lub samego logo.
_________________
ESPrit 3G, maj 2005. Od grudnia 2010 Freedom.
 
     
Ela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 295
Wysłany: 2014-04-10, 14:47   

Troszkę pogubiłam się w tej nowej odsłonie . Wydaje mi się, że pasy po bokach są ciut za szerokie. Teraz na świeżo trudno mi coś ocenić jednak obecny wygląd jest mało przejrzysty. A może to tylko ja tak odbieram :-|
 
     
Ela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 295
Wysłany: 2014-04-10, 15:00   

O kurczę zniknął gdzieś mój post a na dokładkę nie mogę się wylogować. Dlaczego?

Pisałam że w nowej odsłonie nie mogę się znaleźć, te szerokie pasy i jakoś mało przejrzyście ale może to kwestia czasu i przyzwyczajenia.
Co znaczy że post wygaśnie za 0 dni? Czyli mój post wogóle się dziś nie pokaże? Coś mi tu się nie podoba.
Najpierw nie mogłam się wylogować a potem musiałam ponownie pisać post i aby go wysłać zalogować. Czy ten czas napisania i wysłania nie jest za krótki? Czy mój komputer psoci?
Teraz to już całkiem zgłupiałam. Oba posty na raz weszły :-(
 
     
mirek 

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 428
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-04-11, 19:52   

Dziękuję Pani Moniko.
Według mnie zdecydowanie lepiej wygląda obecne logo.

Tylko dlaczego zniknęło subSilver??
Po przełączeniu w profilu oczywiście widnieje, ale w rzeczywiści pozostaje nowa wersja na ekranie.

Ja jednak poproszę o możliwość wyboru, bo - nie ma co ukrywać - do nowej wersji trudno mi będzie przyzwyczaić. ;-)
_________________
ESPrit 3G, maj 2005. Od grudnia 2010 Freedom.
 
     
Witek W. 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lut 2012
Posty: 146
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-04-11, 20:26   

Dzień dobry
Te kolce po bokach trochę kłują, z kolorków wolę niebieski, ale darowanemu koniowi... ;-)
Pozdrawiam W.
_________________
http://kuszacydokwadratu.blogspot.com/
https://500px.com/wwiszniewski
UL - Med-El Sonata: 03.10.2012 / Med-El Opus 2: 26.11.2012 / Med-El Duet 2: 24.12.2012
UP - Oticon Go Pro
 
     
Opus 2 
ela2

Dołączyła: 22 Cze 2010
Posty: 78
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2014-04-11, 21:55   

Czuję się tak jakby zabrano mi połowę dźwięków.Logo jest OK,ale reszta straszy.Szare pasy po bokach nie zapraszają do pisania.Mnie osobiście przybijają.Powinny być jasne kolorowe,takie,które działają na nasze zmysły pozytywnie.Myślę,że trudno będzie mi się przyzwyczaić,chociaż zaglądać będę.Zieleń jest też OK,ale ciemności się boję.Witek masz rację,że te kolce kłują.My nie jeże a ślimaki i lubimy obłe kształty. :shock:
Pozdrawiam :-)
_________________
ela2
 
     
Rzeszowianin 
You'll Never walk alone

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 330
Skąd: Girona - ESP
Wysłany: 2014-04-15, 14:24   

Teraz styknie choc ten zielony slimak jest za duzy ... i czemu zielony ?
_________________
UL: Nucleus Freedom (aktywacja 18 kwietnia 2011)
UP: Nucleus 6 (aktywacja 27 grudnia 2013)
----------------------------------------------------------
Usted nunca caminaba solo ... con tal que tus sueños se hicieron añicos ... Nunca el mismo
 
 
     
Opus 2 
ela2

Dołączyła: 22 Cze 2010
Posty: 78
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2014-04-15, 15:22   

Rzeszowianin,bo zieleń to kolor nadziei i wiosny,którą przecież lubimy.Można zinterpretować tak to logo "Kajetany to DUŻA nadzieja dla takich jak my". .Mnie się to logo podoba.Gdyby zamiast niebieskiego była zieleń to ten ślimak nie wydawałby się taki duży..Niebieski i zielony to dwa zimne kolory i nie za bardzo do siebie pasują.Ślimak jednak zielony powinien być,bo inaczej nie będzie nadziei.
Dobrze,że nie ma już tych ciemnych pasów.Pozdrawiam :-)
_________________
ela2
 
     
mirek 

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 428
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-04-15, 20:46   

Ehhhh ...
Nie można dogodzić. :-D
Wielkość ślimaczka jest OK, porównywalna do reszty treści po prawej.

Kolor jest jaki jest. Jako logo uniwersalne, do wszystkiego, przyjęto barwę zieloną.
Być może kiedyś Pani Monika to zmieni i logo na Forum będzie zmieniać barwę w zależności od koloru dominującego skórki.
Przypuszczam, że teraz kombinuje z tymi "zębami i pasami", aby jednak zielona skórka wróciła, a marudnych trochę zadowolić. ;-)

Być może pracuje nad jakimiś alternatywnymi wersjami, abyśmy mogli skrytykować. :-D
_________________
ESPrit 3G, maj 2005. Od grudnia 2010 Freedom.
 
     
Rzeszowianin 
You'll Never walk alone

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 330
Skąd: Girona - ESP
Wysłany: 2014-04-16, 03:47   

Juz nie robcie ze mnie malkontenta co to na wszystko narzeka . Po prostu wyrazilem swoja opinie no i zauwazcie ze napisalem "styknie" czyli moze byc choc wg mnie szalu ni ma
_________________
UL: Nucleus Freedom (aktywacja 18 kwietnia 2011)
UP: Nucleus 6 (aktywacja 27 grudnia 2013)
----------------------------------------------------------
Usted nunca caminaba solo ... con tal que tus sueños se hicieron añicos ... Nunca el mismo
 
 
     
Monika.Bombol 
Administrator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 26
Wysłany: 2014-04-16, 18:46   

Witam Wszystkich :)

Dziękuje za Wasze opinie. Nie spodziewałam się tak szybkiego odzewu przed świętami. I zbyt szybko przedstawiłam nową skórkę wraz z którą (tak mi się wydawało) pojawiło się sporo problemów z działaniem forum, a dokładniej odświeżaniem informacji na niej. Tu ogromne ukłony dla Eli za pomoc w zidentyfikowaniu problemu. Zdaje się, udało mi się właśnie pokonać problemy z działaniem forum. Skórka domyślna wpadła teraz wszystkim zielona, aczkolwiek w zależności od pamięci w Waszych przeglądarkach czasem może pojawić się dotychczasowa biało-niebieska. Wtedy wystarczy wcisnąć F5 by pojawił się nowy wygląd.
Pozostawiłam Wam jednak wybór! Na dole strony głównej, po prawej stronie jest taka mała rozwijana lista wyboru stylów. Zielony to Junglebook, a niebieski SubSilver.

Proszę o informację, jeśli wciąż będą pojawiały się jakiekolwiek problemy z użytkowaniem forum.

A korzystając z okazji życzę wszystkim Zdrowych, Wesołych i Rodzinnych Świąt :)
 
     
Monika.Bombol 
Administrator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 26
Wysłany: 2014-04-16, 18:49   

ps. aktualne logo zostało wyłonione w głosowaniu pacjentów i pracowników IFPS jakie odbyło się kilka msc temu w Kajetanach oraz na stronie Klubu Ślimaczek
 
     
Sylwia 


Dołączyła: 25 Mar 2007
Posty: 18
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-06-27, 19:15   

Dawno mnie tu nie było. Jak dzisiaj zajrzałam to aż oczy ze zdumienia przecierałam :)
W sumie, po przeczytaniu wszystkich uwag stwierdzam, że w mojej ocenie ślimaczek fajny jest i podoba mi się. Jednak wiadomości lepiej się czyta w starej szacie.
Dobrze, że każdemu pozostawiono wybór.
_________________
Do usłyszenia
Sylwia

Gdy uda Ci się swoją rzeczywistość potraktować jak marzenia,
To wszystkie Twoje marzenia staną się rzeczywistością.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne fixing Program do sklepu
Strona wygenerowana w 0,053 sekundy. Zapytań do SQL: 9