Poprzedni temat :: Następny temat
ustawianie wgrywanie niwych programow do procesora
Autor Wiadomość
dzidek60 

Dołączył: 28 Wrz 2013
Posty: 17
Wysłany: 2013-11-03, 18:10   ustawianie wgrywanie niwych programow do procesora

Witam. Proszę napiszcie mi kiedy jest pierwsze ustawienie chyba dobrze pisze a kiedy następne ustawianie procesora i czy to robią tylko w Kajetanach. Ja jestem z sosnowca i o ile wiem tych osirodkow teleaudiologii jest w Polsce 20 , czy można to robić gdzieś bliżej domu.Pozdrawiam dzidek60
 
     
Rzeszowianin 
You'll Never walk alone

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 330
Skąd: Girona - ESP
Wysłany: 2013-11-03, 19:08   

Pierwsze jest miesiac po operacji
potem nastepne jest za nastepny miesiac itd

Ustawienia masz tam gdzie operacje przez ok rok (wszystko tez zalezy od wynikow) potem mozesz zdecydowac czy dalej Kajetany czy blizej domu .

Poniewaz ja zaraz po I programowaniu wyjechalem do Hiszpanii gdzie jestem do tej pory zdecydowalem sie na Warszawe bo latwiej mi sie tu dostac
_________________
UL: Nucleus Freedom (aktywacja 18 kwietnia 2011)
UP: Nucleus 6 (aktywacja 27 grudnia 2013)
----------------------------------------------------------
Usted nunca caminaba solo ... con tal que tus sueños se hicieron añicos ... Nunca el mismo
 
 
     
Ela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 295
Wysłany: 2013-11-03, 19:18   

Ja też jeżdżę do Wawy. Tak mi wygodniej
 
     
Wanda. D 

Dołączyła: 09 Lut 2013
Posty: 32
Skąd: Olsztyn
  Wysłany: 2013-11-03, 21:43   

dzidek - u mnie wyglądało to w ten sposób: aktywacja systemu implantu - 29.10.12r, następne wizyty to: 1 miesiąc po aktywacji, 5 miesięcy po aktywacki, 9 miesięcy po aktywacji /te mam już poza sobą/, następne to 14 miesięcy po aktywacji i 24 miesiące po aktywacji. Wsztstkie w Kajetanach, nikt mi jak do tej pory nie zaproponował w ośrodku w moim mieście. Poza tym, uważam, że w Kajetanach są lepsi specjaliści.
Pomiędzy tymi wizytami są jescze wizyty u logopedki. No i jeszcze mogą dojść jakieś nie przewidziane sprawy, ja miałam zapalenie ucha środkowego po stronie implantu i dwa razy dodatkowo musiałam jechać do Kajetan.
Ale to wszystko nic w porównaniu z tym jak się słyszy :-)
_________________
UP Auria Harmony od 05 grudnia 2012r.
 
     
mirek 

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 428
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2013-11-04, 16:06   

dzidek60 - w profilu masz "mężczyzna", piszesz jak kobieta. Ktoś Ty, żeby było wiadomo jak się zwracać. :-)
Rzeszowianin napisał/a:
Ustawienia masz tam gdzie operacje przez ok rok

Teoretycznie rok, bo pewno wiele zależeć może od postępów i wcześniej również da się zrobić zdalnie.
Wanda. D napisał/a:
Wsztstkie w Kajetanach, nikt mi jak do tej pory nie zaproponował w ośrodku w moim mieście.

Sama sobie zaproponuj. :-)
Jak nie sprawdzisz osobiście na miejscu, to dalej nic nie będziesz wiedzieć.
Wanda. D napisał/a:
Poza tym, uważam, że w Kajetanach są lepsi specjaliści.

A kto w ostatecznie decyduje o ustawieniach? Nie specjalista z Kajetan czasami. ;-)

Poczytajcie sobie te wszystkie informacje na "czerwonej" belce.
http://telefitting.ifps.o...te=dlapacjentow
_________________
ESPrit 3G, maj 2005. Od grudnia 2010 Freedom.
 
     
dzidek60 

Dołączył: 28 Wrz 2013
Posty: 17
Wysłany: 2013-11-04, 18:07   

Wyjaśniam wszystkim ze Dzidek 60 to facet ale tez pisze dna forum moja zona i nic już nie zmieniamy bo po co się logować oddzielnie wystarczy ze jest Dzidek a co do operacji będzie miała zona tylko ja w większości pisze za nią bo ona jest sceptycznie nastawiona na cały ten zabieg o wszystko ja walczę
 
     
Rzeszowianin 
You'll Never walk alone

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 330
Skąd: Girona - ESP
Wysłany: 2013-11-04, 18:19   

Uuu jak mam byc szczery to jesli jest sceptycznie nastawiona to z takim jej nastawieniem niewiele wskoracie zwlaszcza ze trzeba w to - po operacji- wlozyc troche wysilku i zaangazowanie a nie zawsze jest tak ze jak podlacza implant to od razu sie slyszy ... My oczywiscie sluzymy informacja ale z nastawieniem od poczatku na nie ciezko o sukces
_________________
UL: Nucleus Freedom (aktywacja 18 kwietnia 2011)
UP: Nucleus 6 (aktywacja 27 grudnia 2013)
----------------------------------------------------------
Usted nunca caminaba solo ... con tal que tus sueños se hicieron añicos ... Nunca el mismo
 
 
     
Ela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 295
Wysłany: 2013-11-04, 20:02   

Czytam Dzidka i jestem zdziwiona. Wiem chodzi o żonę.
Ja poszłam całkowicie w ciemno. Początek był fakt trudny tym bardziej, że nie miałam "pomocników". Dziś jestem szczęśliwa, ale i przerażona co by się stało gdyby procek nie włączył mi się, a tak zdarzyło się już w październiku parę razy. Ten zamglony dźwięk bez procesora niezbyt zrozumiała mowa jak widzę usta albo jak ich nie widzę i nie rozumiem są dla mnie tragiczne.
Wróciłam z powrotem do świata decybeli i naprawdę czuję się super.
Mam nadzieję że żona i mój post przeczyta. Dźwięki są cudowne.

I jeszcze jedno: Już po zabiegu na moje pytania Mirek tak samo odpowiadał. Rzeszowianin ma rację. Trzeba chcieć i być cierpliwym.
 
     
darekryki 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 168
Skąd: Ryki
Wysłany: 2013-11-04, 20:09   

nom.... nie jest tak ze po operacji slyszymy tak jak bysmy chcieli .... dla mnie to byl wrecz szok ze moze byc tak zle na poczatku i tu jest potrzebna chec i wlasnie pozytywne nastawienie bo inaczej nic sie nie osiągnie .... procesor wyladuje w szufladzie .......
 
     
mirek 

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 428
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2013-11-05, 13:07   

dzidek60 napisał/a:
o wszystko ja walczę

I nie ustawaj!
A żona niech sobie czyta. Na spokojnie. Niech weźmie pod uwagę, że takich przypadków jak jej, są tysiące. I jest OK.
A ponieważ nic (przynajmniej zdecydowanej większości ludzi) nie przychodzi lekko łatwo i przyjemnie, trzeba się trochę napracować, a na efekty pracy z pokorą poczekać.
Choć niewiele o niej wiemy, to możemy z własnego doświadczenia zagwarantować, że każdy nowy użyteczny dźwięk będzie jej sprawiał radość. Może dawno nie słyszany dzwonek do drzwi, może odgłos gotowanej wody w czajniku (można tak dalej), potem szelest liści w parku, lesie, wreszcie ptaki. No i ludzie. Kiedyś wróci łatwość porozumiewania się z nimi. Nie zawsze, nie ze wszystkimi, nie wszędzie - ale wystarczająco, aby żyć inaczej i być samowystarczalną.
_________________
ESPrit 3G, maj 2005. Od grudnia 2010 Freedom.
 
     
Rzeszowianin 
You'll Never walk alone

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 330
Skąd: Girona - ESP
Wysłany: 2013-11-05, 13:23   

... dzwiek pierda ... (powaznie :D)
Mirek ma racje trzeba walczyc o swoje
_________________
UL: Nucleus Freedom (aktywacja 18 kwietnia 2011)
UP: Nucleus 6 (aktywacja 27 grudnia 2013)
----------------------------------------------------------
Usted nunca caminaba solo ... con tal que tus sueños se hicieron añicos ... Nunca el mismo
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne fixing Program do sklepu
Strona wygenerowana w 0,026 sekundy. Zapytań do SQL: 8