Poprzedni temat :: Następny temat
Procesor SONNET EAS i Opus 2
Autor Wiadomość
Marzena 

Dołączyła: 09 Gru 2011
Posty: 4
Skąd: Warmińsko-Mazurskie
  Wysłany: 2017-09-12, 17:37   Procesor SONNET EAS i Opus 2

Witam. Jestem użytkowniczką procesora Opus 2 na uchu prawym. Niedawno miałam zabieg wszczepienia implantu na lewe ucho. Nie otrzymałam jeszcze procesora. Mam do wyboru procesor SONNET EAS i Opus 2. Chciałabym się dowiedzieć Waszej opinii o SONNET. Jak go się nosi (czy nie uwiera), na jak długo wystarczają baterie, jaki jest on w codziennym użytkowaniu. Który procesor wybrać. Proszę o pomoc.
_________________
Marzena
 
     
Ela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 295
Wysłany: 2017-09-14, 19:52   Sonnet i Opus

Witaj Marzena

Ja mam na UP Sonnet a na UL Opus ale noszę bez wkładek do usznych. Z obu jestem zadowolona.
Co do ucisku?
Noszę okulary i jak miałam oprawki grubsze to faktycznie uciskały mi oba procesory. Obecnie mam oprawki o konstrukcji dużo delikatniejszej i cieńszej więc kłopoty się skończyły. Jak dokładnie jest bez okularów nie wiem bo okulary noszę od zawsze. Bez wkładek do usznych pewnie by mi spadały, ale i na to są sposoby. Kiedyś kupiłam w Kajetanach specjalne uchwyty mocowane do procesora papierkiem z klejem (komplet) i od dołu ucha lekko zagięte do góry i nie musiałam się martwić, że spadną np. u dentysty. Są też gumki itp. które wspomagają utrzymanie się procesora.
Jak będziesz w Kajetanach popytaj, ale proponuję byś jeśli dasz radę zadzwonić do firmy MED EL Wilanów ul Rumiana 90 i u nich popytać. Można napisać na e mail biuro.medel@gmail.com
Ela

PS: Jestem z odbioru dźwięku słów bardziej zadowolona z Sonnet a
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne fixing Program do sklepu
Strona wygenerowana w 0,028 sekundy. Zapytań do SQL: 10