Poprzedni temat :: Następny temat
Wrażenia po Konferencji
Autor Wiadomość
K.Sadowski 

Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 42
Wysłany: 2007-07-16, 18:15   Wrażenia po Konferencji

Wszystko co dobre szybko się kończy :-( niestety. Wrażeń co niemiara pozostało po konferencji. Było coś dla ducha i dla ciała. Chłopaki najbardziej zadowoleni z możliwości udziału w różnych zabawach, a my rodzice z możliwości bezpośredniego kontaktu ze specjalistami. Co przy takiej formie kontaktu jak na sobotnim spotkaniu, gdy czas nie nagli i atmosfera bardzo miła wóczas łatwiej się rozmawia. Dla mnie jako rodzica, który nie bardzo lubi tzw. masówki, to spotkanie było o tyle fajne, że nieczułem się tam obco. Wiedziałem, że problem w mniejszym lub większym stopniu dotknął wszystkich tam obecnych. Problem ze słuchem, a właściwie lekarstwo na jego poprawienie (czyt. implant :-) ) nas integrowało. To wzmacnia, ponieważ człowiek wie, że nie jest sam ze swoimi problemami. Wielkie dzięki należą się wszystkim, którzy przyczynili się do tego spotkania, jak kolosalną pracę w to przedsięwzięcie musieli włożyć. Oczywiście pamiętając o naszym profesorze i środowisku lekarskim, których wiedza, pasja i umiejętności nas tu zgromadziły.
 
     
D.Kopiasz 
www.CSerwis.com


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 9
Skąd: Chybie
Wysłany: 2007-11-11, 21:27   

Mnie niestety nie było... eh widziałem was w telewizji, w radiu głośno mówili.
 
 
     
K.Sadowski 

Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 42
Wysłany: 2007-11-15, 01:23   

Oj działo się działo Diablo, mówię Ci... Było coś dla ciała i dla ducha, a jadło przednie serwowali. Mam trochę materiałów filmowych to może na youtuba do niedzieli wrzucę. Jak coś wyślę, to zacznę wątek filmowy na forum :lol:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne fixing Program do sklepu
Strona wygenerowana w 0,057 sekundy. Zapytań do SQL: 10