Poprzedni temat :: Następny temat
Ankieta dotycząca korzystania z Internetu
Autor Wiadomość
OlaOla 

Dołączyła: 17 Kwi 2014
Posty: 4
Wysłany: 2014-05-01, 18:46   Ankieta dotycząca korzystania z Internetu

dzień dobry,

jeszcze raz chciałam Was bardzo poprosić o wypełnienie ankiety, którą już tutaj wrzucałam. Wciąż mam za mało wypełnionych ankiet, a są mi bardzo potrzebne do pracy magisterskiej :(

pomóżcie proszę:

https://docs.google.com/forms/d/1TlaDcDL8wk8Jqz-b0QdJLgvaSiLYWcns93yyPj8Ouz4/viewform
 
     
edulka 


Dołączyła: 27 Kwi 2014
Posty: 22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-05-01, 20:31   

Nie dziwię się, że trudno znaleźć chętnych. Ja próbowałam, ale ankieta jest beznadziejnie zrobiona. Zaznaczam nie korzystam i w następnym pytaniu jestem zmuszona do odpowiedzi na pytanie "dlaczego korzystam" i w jeszcze następnym "z jakich korzystam" ....
 
     
OlaOla 

Dołączyła: 17 Kwi 2014
Posty: 4
Wysłany: 2014-05-01, 21:00   

edulka, dziękuję za uwagi i przyznaję Ci rację, ale w pytaniach zawsze jest opcja "inne" którą można zaznaczyć, a w pytaniach otwartych można napisać "nie korzystam" albo dać po prostu kreskę.
 
     
mirek 

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 428
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-05-02, 18:45   

Jasne, a jak prowadzę blog i zechcę się do tego przyznać (no przecież ankietowanie ma sens, gdy udzielamy prawdziwych odpowiedzi), to wymuszasz podanie szczegółów. :-D
I to mam być anonimowa ankieta? ;-)

Na przekombinowane ankiety szkoda czasu po prostu.
A sugestia, że mogę wpisywać "inne" ma się nijak do prawdy i logiki wielu pytań.
Nie mam pojęcia też, co w ogóle daje ankietującemu wiadomość "inne" lub kreska.
Jaki sens ma ankieta, skoro odpowiem uczciwie na 5 pytań z 20?
Co mam odpowiedzieć na przykład na pytanie
Cytat:
Proszę podać stopień posiadanego przez Panią/Pana ubytku słuchu *

skoro jestem głuchy kompletnie?
Ubytek głęboki to nie głuchota. Da się całkiem często "wyleczyć" aparatami słuchowymi. ;-)

Skoro przyjęłaś tak szerokie spectrum wiedzy o naszych "upodobaniach", to teraz masz problem. ;-)

Reasumując - ważna jest sama ankieta, sztuka, a nie prawdziwość wniosków z niej płynących.
Wypełnijcie w miarę logicznie, nie pod kątem osobistym, ale bardziej standardowym i pomóżcie dziewczynie. ;-)
_________________
ESPrit 3G, maj 2005. Od grudnia 2010 Freedom.
 
     
OlaOla 

Dołączyła: 17 Kwi 2014
Posty: 4
Wysłany: 2014-05-02, 20:23   

Wciąż się uczę, nie uważam się za specjalistę w tym temacie i każda Wasza uwaga otwiera mi oczy, dlatego dziękuję, że je piszecie :)

nie ukrywam, miałam ogromny problem ze skonstruowaniem tej ankiety, została ona zaakceptowana przez promotora, który jest specjalistą w zakresie surdopedagogiki, zatem uznałam, że jest dobra. Widać, nie do końca :P

a podanie linka czy też nazwy strony nie jest obowiązkowe, chodziło mi raczej o zebranie informacji czy sami coś tworzycie i czy np w większej są to blogi, fora czy inne
Jeżeli ktoś decyduje się podać linka, to bardzo mnie to cieszy bo z chęcią wchodzę i przeglądam to dla siebie. Nie zamierzam niczyich danych umieszczać w pracy bez jego zgody.

i dziękuję, że mimo takich niedociągnięć wypełniacie ta ankietę!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne fixing Program do sklepu
Strona wygenerowana w 0,028 sekundy. Zapytań do SQL: 8