Poprzedni temat :: Następny temat
Cochlear Nucleus Esprit 3G - akcesoria - sprzedam.
Autor Wiadomość
skow@poczta.fm 

Dołączył: 28 Lut 2014
Posty: 4
Wysłany: 2014-02-28, 16:41   Cochlear Nucleus Esprit 3G - akcesoria - sprzedam.

Witam

Mam do sprzedania:

1. Cochlear Nucleus Esprit 3G earphones słuchawki. Nie używane. Stan idealny. 40 zł

2. Cochlear Nucleus Esprit 3G Adapter cable for Audio. Nie używany Adapter cable for Audio of TV-cable. 40 zł

3. Cochlear Nucleus Esprit 3G Coil & Cable 8cm. Element niesprawny (prawdopodobnie gdzieś w kabelku jest przerwa w przewodzie). Kolor beżowy. 20 zł

4. Cochlear Nucleus Esprit 3G Adapter for the Adapter. Nowy, nieużywany Adapter for the Adapter cable. Do podłączenia słuchawek, sprzętu HiFi do procesora. 60 zł

5. Cochlear Nucleus Esprit 3G Battery Cover Set. Zestaw zawiera 8 sztuk, w tym 5 nie używanych i 3 używane. W tych 3 są widoczne pęknięcia ale można ich jeszcze używać. 70 zł

6. Cochlear Nucleus 3G Microfon mikrofon. Nie używany. 30 zł

7. Cochlear Nucleus Esprit 3G Jacket osłonki. W zestawie 4 sztuki nie używane. Opakowanie otwarte. 50 zł

8. Cochlear Nucleus Esprit 3G Magnet Insert magnes. Nieużywany. Opakowanie otwarte. 50 zł


To są moje propozycje cen (w sklepie od 2 do 4 razy wyższe w zależności od akcesoria). W przypadku zakupu całości cena niższa. Minimalne zakupy w ilości 2 akcesoriów. Dla zainteresowanych mogę przesłać zdjęcia.

email: skow@poczta.fm

Pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne fixing Program do sklepu
Strona wygenerowana w 0,022 sekundy. Zapytań do SQL: 9