Poprzedni temat :: Następny temat
Filmiki o osobach z implantem ślimakowym. [zgłoszenia]
Autor Wiadomość
swivel 

Dołączył: 31 Sty 2014
Posty: 1
  Wysłany: 2014-01-31, 16:13   Filmiki o osobach z implantem ślimakowym. [zgłoszenia]

Witam, planuje nagranie 5 filmików o osobach które przeszły operacje wszczepienia implantu ślimakowego, głównie kieruję się na osoby które były niesłyszące lub w dużym stopniu niedosłyszące od urodzenia by mogły opowiedzieć o wrażeniach dotyczących jak to było pierwszy raz coś usłyszeć, uczyć się odróżniania dźwięków itd., gdyż planuje filmiki nazwać „Wyjście ze świata ciszy” lub coś w tym stylu, dokładnie będę wiedział już po nagraniach przy montażu.

Skoro 5 filmików to i 5 osób, mogą to być osoby dorosłe jak i rodzicie chcący przedstawić historie swojego dziecka, wiek bez znaczenia.
Najlepiej by były to osoby z Podkarpacia bądź sąsiednich województw z tego względu iż pochodzę z Podkarpacia a nie mam możliwości dalszego dojazdu.

Co mnie skłoniło do nagrania takich filmików?
Moja bratanica jest po dokładnie takiej samej operacji, na jednym uchu ma implant na drugim aparat słuchowy z planowanym wszczepieniem drugiego implantu, dlatego znam sytuacje i chce pokazać też historie innych osób. Oczywiście filmiki, mogą posłużyć innym do zapoznania się z tematem oraz pomóc w uzyskaniu pomocy do rehabilitacji czy środków finansowych.

Czas filmików uzależniony jest od tego jak długa będzie opowieść (max 30 min całość), w filmiku mogą również występować osoby z rodziny, mama, tata, mąż, żona, dzieci itd. Opowieść nagrywana w domu a do tego ujęcia z życia codziennego, pracy, spacerów, zabawy, szczegóły do ustalenia.

Termin nagrywania będzie ustalany indywidualnie w zależności od wolnego czasu mojego jak i drugiej strony.
Sądzę ze najlepiej było by najwcześniej w marcu gdy śnieg stopnieje, zrobi sie trochę cieplej dla lepszych ujęć i ogólnego lepszego samopoczucia.

Osoby chętne mogą zgłaszać się poniżej bądź e-mailem.
W zgłoszeniu poniżej.
Proszę o podanie imienia, wieku, miejsca zamieszkania oraz opisać w skrócie swoją historie, sytuacje.

W głoszeniu na e-mail.
Adres e-mail: biuro@pd-studio.eu
W temacie wiadomości wpisać: Zgłoszenie do filmu 03/2014
W treści wpisać to o co prosiłem wyżej.

Pozdrawiam i czekam na zgłoszenia, pytania.
Arkadiusz
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne fixing Program do sklepu
Strona wygenerowana w 0,025 sekundy. Zapytań do SQL: 8