Poprzedni temat :: Następny temat
po zabiegu
Autor Wiadomość
dzidek60 

Dołączył: 28 Wrz 2013
Posty: 17
Wysłany: 2014-01-25, 18:55   po zabiegu

Witajcie. Wiem że to gdzieś było na forum ale niemogę znależć jak wyglada sytuacja z myciem głowy po wszczepie. Mirek albo Rzeszowianin napewno bedą wiedzieć i mi grzecznie odpiszą albo dadzą linka. Pozdrawiam .
 
     
darekryki 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 168
Skąd: Ryki
Wysłany: 2014-01-25, 19:13   

wyszukiwarka jest tez pomocna :evil:
 
     
Rzeszowianin 
You'll Never walk alone

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 330
Skąd: Girona - ESP
Wysłany: 2014-01-25, 20:00   

Nie pomoga czas bys zaczal sobie sam radzic
_________________
UL: Nucleus Freedom (aktywacja 18 kwietnia 2011)
UP: Nucleus 6 (aktywacja 27 grudnia 2013)
----------------------------------------------------------
Usted nunca caminaba solo ... con tal que tus sueños se hicieron añicos ... Nunca el mismo
 
 
     
Ela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 295
Wysłany: 2014-01-25, 20:24   

Może ja pomogę.
Myj tak by nie zalać rany ani jej nie zamoczyć. To sztuka ale warto ją posiąść. ;-)
 
     
Rzeszowianin 
You'll Never walk alone

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 330
Skąd: Girona - ESP
Wysłany: 2014-01-25, 21:08   

Albo ogol glowe na zero problem mycia sam zniknie . ja rak zrobilen :-D
_________________
UL: Nucleus Freedom (aktywacja 18 kwietnia 2011)
UP: Nucleus 6 (aktywacja 27 grudnia 2013)
----------------------------------------------------------
Usted nunca caminaba solo ... con tal que tus sueños se hicieron añicos ... Nunca el mismo
 
 
     
dzidek60 

Dołączył: 28 Wrz 2013
Posty: 17
Wysłany: 2014-01-26, 18:13   Do Rzeszowianina

[...]

Administrator: Cóż mi pozostaje zrobić po otrzymaniu zgłoszenia takiego postu. Muszę go skasować, gdyż na Forum nie ma miejsca na takie wypowiedzi. Zwracam się też z gorącą prośbą o nie dublowanie tematów oraz i przede wszystkim o powstrzymanie się od obrażania innych użytkowników Forum.
Ostatnio zmieniony przez Monika.Bombol 2014-01-27, 08:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Adam89 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Sty 2013
Posty: 138
Wysłany: 2014-01-26, 20:21   

Dzidek60, rozumiem, że odpowiedzi co niektórych mogą wydać Ci się nieuprzejme, ale widzę, że z powodu nieznajomości zasad wprowadzasz trochę zamieszania.

Przede wszystkim musisz sama trochę poszperać w forum - rozumiem, że to czasochłonne, ale... cóż, każdy tak zrobił przed Tobą.

Najbardziej denerwujące jest jednak dublowanie tematów - absolutnie NIE WOLNO! Wystarczy jeden post i już wszyscy widzą, że go wstawiłaś, absolutnie nie ma potrzeby wstawiania drugiego i tym samym zaśmiecania forum.

No i nie stosuj obraźliwych określeń do Rzeszowianina, bo niepotrzebnie zaogniasz sytuację. Rozumiem, że jego odpowiedzi mogą być nieuprzejme, przy czym niekoniecznie to musi wynikać z jego złej woli, on już taki jest (prywatnie też czasem użyje wobec mnie mocniejszych słów i nie mam mu tego za złe ;-) ).

Po drugie, część osób straciła cierpliwość, bo już wcześniej zwracaliśmy uwagę, by nie zaśmiecać forum, weź to proszę pod uwagę.

[ Dodano: 2014-01-26, 23:24 ]
Co do Rzeszowianina, już porozmawialiśmy prywatnie, co sądzimy na powyższy temat.

Dzidek, lepiej napisz proszę proste słowo "przepraszam", nie zaboli, a uzdrowi całą sytuację.
Dochodzi tutaj kwestia tego, że nazwanie mieszkańca Rzeszowa "Ukraińcem" jest obraźliwe i gdybyś tak powiedział na kogoś w tym mieście ryzykowałbyś co najmniej plaskacza w twarz.

Dzidek, instrukcja szukania na forum, na przyszłość:

1) U góry strony forum jest napis "Szukaj"
2) w polu "Szukaj Słów Kluczowych" wpisujesz np. mycie głowy, myć, głowa, umyć (warto rozważyć użycie opcji OR np.: mycie głowy OR umyć OR myć OR moczyć)

3) nieco niżej, po lewej jest opcja: "Pokaż wyniki jako:" --> zaznaczasz "Posty"
4) ewentualnie rozważasz, jakie opcje jest rozsądnie wybrać jeszcze, by efektywniej przeszukiwać

5) wcisnąć "Szukaj"
6) wyszukujesz informacji w wynikach lub z menu edycja-->znajdź i wpisujesz szukane słowa klucze np. myć


To jest czasochłonne, ale może trochę ułatwi życie :-) [/b]

[ Dodano: 2014-01-27, 22:24 ]
http://forumslimaczek.ifp...php?p=1453#1453

Polecam 5 i 6 post od góry (kachy i mirka).
_________________
UL - niesłyszące od 1993 r. - Nucleus 6 (aktywacja 18 XI 2013 r.)
UP (Phonak Bolero Q70, wcześniej Widex Inteo-9) - stan od 1990r.:
- - - 10 db - - 75 db - - - 85 db - - - 75 db - - - 65 db
do 500 Hz - 1000 Hz - 2000 Hz - 4000 Hz - 8000 Hz
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne fixing Program do sklepu
Strona wygenerowana w 0,033 sekundy. Zapytań do SQL: 10