Poprzedni temat :: Następny temat
Ktotomowi.pl - rehabilitacja słuchu i mowy u dzieci
Autor Wiadomość
Ktotomowi.pl 

Dołączyła: 09 Maj 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-05-09, 13:36   Ktotomowi.pl - rehabilitacja słuchu i mowy u dzieci

Witam!
Piszę, ponieważ chciałabym Wam polecić stronę, przy której współpracuję, a która może być przydatna w domowej rehabilitacji dzieci z niedosłuchem.
Ktotomowi.pl to interaktywne ćwiczenia słuchowe, które mogą być wsparciem dla terapii logopedycznej u dzieci posiadających implant lub aparat słuchowy.
Całość składa się z atrakcyjnych animacji, zdjęć, no i oczywiście dźwięków.
Serwis do końca maja udostępniamy całkowicie za darmo, także zachęcamy wszystkich do przetestowania.
Ponieważ jest to forum dyskusyjne, bardzo chętnie wysłuchamy też uwag na temat naszej aplikacji, a także odpowiemy na wszelkie pytania.
Pozdrawiam serdecznie!
_________________
www.ktotomowi.pl - interaktywne ćwiczenia słuchowe, rehabilitacja słuchu i mowy u dzieci.
 
     
Olivier 
Olivier

Dołączył: 14 Lis 2012
Posty: 1
Skąd: Wielka Brytania
Wysłany: 2012-11-14, 12:55   

Witam
Bardzo fajna strona, oplata za pełny dostep wynosi 29 zl /m ale warto strona posiada ogromny zestaw ćwiczeń.
Polecam również gre kompurterowa pt oto worlds. Pozwala dziecku na zabawe dzwiekami w roznych miejscach np dom zoo ulica itp. Postaram sie zorganizawac link do strony z mozliwoscia pobrania.
 
     
iza981 
twi

Dołączyła: 20 Maj 2010
Posty: 5
Wysłany: 2012-11-26, 21:43   

Witam,
bardzo fajna strona, bogata w ładne i dokładne zdjęcia, dobry dźwięk i ciekawe animacje.
Polecam rodzicom małych dzieci z niedosłuchem, dzięki temu programowi można doskonale wzbogacić słownictwo malucha, możliwość ćwiczenia na komputerze jest ciekawą alternatywą dla żmudnych ćwiczeń logopedycznych. Polecam, warto z niej skorzystać :))
 
 
     
Masterrrr

Dołączył: 01 Lip 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-10-13, 12:45   

Poleciłam tę stronę szkolnemu logopedzie, bo wiem, ze kilka osób w kasie mojego synka ma problemy właśnie z wadą wymowy. Pani logopeda zapoznała się z materiałem, który jest dostępny na stronie i dostał bardzo pozytywną opinię. Zobaczymy za kilka miesięcy, kiedy zaobserwujemy efekty ćwiczeń.
_________________
Implantacje bilateralne - skuteczne leczenie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne fixing Program do sklepu
Strona wygenerowana w 0,034 sekundy. Zapytań do SQL: 9