Poprzedni temat :: Następny temat
Obchody 20. rocznicy przeprowadzenia pierwszej w Polsce oper
Autor Wiadomość
Monika.Bombol 
Administrator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 26
Wysłany: 2012-06-20, 08:12   Obchody 20. rocznicy przeprowadzenia pierwszej w Polsce oper

Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu
serdecznie zaprasza
na uroczystość z okazji

20. Rocznicy przeprowadzenia przez prof. Henryka Skarżyńskiego pierwszej w Polsce
operacji wszczepienia implantu ślimakowego osobie niesłyszącej.


Spotkamy się 15 lipca 2012 r. (niedziela) o godzinie 11.00
w Światowym Centrum Słuchu w Kajetanach, ul. Mokra 17.

Więcej informacji tutaj
Ostatnio zmieniony przez Monika.Bombol 2012-07-11, 11:46, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
mruczkin2 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 28 Lut 2012
Posty: 31
Wysłany: 2012-06-26, 21:29   

czy ktoś z forumowiczów się wybiera?
:)
 
     
mirek 

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 428
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-06-26, 21:54   

Jeśli niespodzianki nie staną na przeszkodzie, to tak.

Czegoś się posłucha, no coś popatrzy, coś zje. :-D
Pewno jakieś "fanty", tak jak przed pięcioma laty, też będą. ;-)
Do dziś leży w szafie nieużywany żółciutki plecaczek. :-)
_________________
ESPrit 3G, maj 2005. Od grudnia 2010 Freedom.
 
     
Sylwia 


Dołączyła: 25 Mar 2007
Posty: 18
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-06-28, 09:16   Re: Obchody 20. rocznicy przeprowadzenia pierwszej w Polsce

Dzień dobry,
Mam pytanie dotyczący tego wydarzenia:
Mam pociąg przyjeżdżający na stację Warszawa Zachodnia planowo o godz 9:45 w niedzielę. Doczytałam, że będą autobusy z Dworca Zachodniego do Kajetan tylko nie wiem, czy wszystkie odjadą o 9:00 czy też poczekają na tych co przyjadą później (nie mam pociągu żeby dojechać na 9:00) ?
Byłabym wdzięczna za informację.
Dziękuję.
_________________
Do usłyszenia
Sylwia

Gdy uda Ci się swoją rzeczywistość potraktować jak marzenia,
To wszystkie Twoje marzenia staną się rzeczywistością.
 
     
mirek 

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 428
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-06-28, 17:18   

Wypełniając formularz zgłoszeniowy, podajesz czy interesuje Cię opcja z autobusami.
IFPiS odbierze zgłoszenia i będzie mieć orientacyjną liczbę ludzi do dostarczenia z Zachodniej, a zatem może zapewnić odpowiednią ilość i częstotliwość kursowania.

Autobusy będą od godziny 9.00, a nie o 9.00. Będą kursowały w miarę potrzeb, prawdopodobnie co około pół godziny. Tak przypuszczam.
"Impreza oficjalnie rozpoczyna się o godz. 11.00, więc od rana jest sporo czasu na dowiezienie chętnych.

Mam nadzieję, że zainteresowani nie dowiedzą się w ostatniej chwili gdzie mają szukać tych autobusów. ;-)
Bo choć wydaje się to oczywiste dla wielu, szczególnie tych, którzy dworzec znają dobrze, to lepiej jasno i wyraźnie napisać.
_________________
ESPrit 3G, maj 2005. Od grudnia 2010 Freedom.
 
     
Sylwia 


Dołączyła: 25 Mar 2007
Posty: 18
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-06-28, 17:32   

mirek napisał/a:

Autobusy będą od godziny 9.00, a nie o 9.00. Będą kursowały w miarę potrzeb, prawdopodobnie co około pół godziny. Tak przypuszczam.
][...]Mam nadzieję, że zainteresowani nie dowiedzą się w ostatniej chwili gdzie mają szukać tych autobusów. ;-)
Bo choć wydaje się to oczywiste dla wielu, szczególnie tych, którzy dworzec znają dobrze, to lepiej jasno i wyraźnie napisać.


Tak, ja to wiem Mirku, formularz wypełniałam czytając przed wysyłaniem :-) ......
tylko, że mój pociąg przyjeżdża na Warszawę Zachodnią (której to stacji nie znam bo nigdy tam nie wysiadałam) o godz 9:45 i mam nadzieję, że spóźnienia nie będzie miał.
Dlatego proszę przedstawiciela IFPS za wiadomość (nie tylko prawdopodobną a konkretną) w jakich godzinach będą te autobusy konkretnie odjeżdżały, czy będą czekały na jakieś konkretne pociągi (nie wiem ile zajmuje przejazd z Warszawy Zachodniej do Kajetan) i tak jak podpowiedziałeś, gdzie konkretnie tych autobusów szukać w rejonie dworca?

W przypadku kiedy osądzę, że nie zdążę muszę wybrać pociąg nocny i posiedzieć sobie na dworcu do 9-tej :-) Stąd moje pytanie :-)

Miłego popołudnia wszystkim życzę :-)
_________________
Do usłyszenia
Sylwia

Gdy uda Ci się swoją rzeczywistość potraktować jak marzenia,
To wszystkie Twoje marzenia staną się rzeczywistością.
 
     
Opus 2 
ela2

Dołączyła: 22 Cze 2010
Posty: 78
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2012-06-28, 22:22   

Witam Cię Sylwia!
Ja niestety nie będę na tej uroczystości.W maju wpłaciłam już na wycieczkę 4-ro dniową do Częstochowy,Wadowic,Kalwarii Zebrzydowskiej ,Krakowa i Łagiewnik.Rozpoczyna się właśnie 15-tego.Wpłacając zapomniałam,że to będzie 20-ta rocznica.
Bardzo żałuję,bo pamiętam to 15-sto lecie.Było fajnie,chociaż najadłam się strachu wchodząc na tą scenę,aby Was powitać i przeczytać wiersz napisany dla Profesora Skarżyńskiego.
Najbardziej żałuję,że nie spotkam się z Tobą.Pewnie będą też i inni których znam.Ta wycieczka była moim marzeniem od lat. i nie chcę się z niej wycofywać.

Pozdrawiam. :-(
_________________
ela2
 
     
mjeruzalska 

Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 57
Wysłany: 2012-07-04, 12:45   

Do 10 lipca dany jest czas aby potwierdzać przybycie na obchody 20 Rocznicy.
Po tym czasie będzie można uzyskać szczegółowe dane na temat dojazdów
autokarów z dworca do Kajetan.

Najlepiej pytania kierować pod numer telefonu: 22 356 04 88
lub na e-mail: 20rocznica@ifps.org.pl

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia
Małgorzata Jeruzalska
Klub "Ślimaczek"
 
     
Ela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 295
Wysłany: 2012-07-09, 20:16   

Witam wszystkich.
Czytam was i jakoś mi smutnawo. Prawdopodobnie nie dojadę na 20 rocznicę, a byłaby to moja pierwsza rocznica i spotkanie z innymi. Jeszcze nie dotarłam do domu. Nie jestem w stanie potwierdzić na zapas czy dam radę dojechać no i byłabym solo.Nie jestem przygotowana bo zaproszenie dostałam gdy już mnie nie było w domu a szkoda. :-(
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
 
     
Iwona 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 23 Sie 2008
Posty: 50
Wysłany: 2012-07-09, 20:42   20 lecie.

Drodzy forumowicze. Miło by było Was poznać osobiście na tej uroczystości, tylko jak?
_________________
UP. NUCLEUS FREEDOM
UL. PHONAK SUPERO 412
 
     
mjeruzalska 

Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 57
Wysłany: 2012-07-10, 06:50   

Podczas obchodów 20 Rocznicy będzie stacjonować punkt Klubu "Ślimaczek", znajdziecie go po logo Klubu :-) (logo widnieje na stronie Forum). Wśród różnych atrakcji, to będzie takie miejsce gdzie się zatrzymamy, będziemy mogli się poznać, porozmawiać :-) .

Każdy kto dotrze na miejsce obchodów będzie mógł się orientować w bieżących wydarzeniach dzięki planom sytuacyjnym.

Pozdrawiam, MJ
 
     
mruczkin2 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 28 Lut 2012
Posty: 31
Wysłany: 2012-07-17, 18:31   

Chciałabym podziękować za spotkanie w miłej atmosferze, za wspólną zabawę, za ślimaki (zdołałam zjeść połowę ;).
Do następnego razu :)
 
     
mjeruzalska 

Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 57
Wysłany: 2012-07-18, 07:22   

Fajnie, że się spotkaliśmy :-) .

Ja także się cieszę z niedzielnego spotkania, było mi niezmiernie miło,
iż w tym dniu ośrodek zamienił się w istne miasteczko "Ślimaczków".

Fantastyczne było też to, że tak licznie odwiedziliście namiot Klubu "Ślimaczek",
było Was kilkuset. Miałam wiele miłych, ciepłych rozmów, szkoda
że nie ze wszystkimi - fizycznie byłoby to trudne, nierealne - przynajmniej w ten
jeden dzień...ale myślę, że każdy coś dla siebie wyniósł :-) .

Pozdrawiam, MJ
 
     
Opus 2 
ela2

Dołączyła: 22 Cze 2010
Posty: 78
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2012-07-25, 22:14   

Miałam nie być,ale byłam.Musiałam jednak trochę wcześniej wyjść.Przepraszam tych co znam,że się nie pożegnałam,ale w tym tłumie ludzi Was nie znalazłam.Dzięki Małgosiu za podtrzymywanie mnie na duchu(chyba wiesz o co chodzi).Było fajnie i nie żałuję,że przez to straciłam z mojej wycieczki Częstochowę.Reszta wycieczki była udana i też dużo z niej wyniosłam.Muszę się Wam przyznać,że z Klubu "Ślimaczek"oprócz miłych i nie zapomnianych wrażeń wyniosłam dwa dobre cukierki,które zjadłam w podróży do Kalwarii Zebrzydowskiej.Pozdrawiam wszystkie"Ślimaczki". :-)
_________________
ela2
 
     
viipii 
viipii

Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 4
Skąd: PRZEMYŚL / PODKARPACIE
Wysłany: 2012-08-03, 19:50   

CZY KTOŚ MA ZDJĘCIA Z TEJ 20 ROCZNICY CO ODBYŁA SIĘ 15.VII W KAJETANACH BARDZO PROSZĘ O ODP.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne fixing Program do sklepu
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9