Poprzedni temat :: Następny temat
Opus2Duet
Autor Wiadomość
Ela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 295
  Wysłany: 2012-05-12, 23:14   Opus2Duet

Nie wiem gdzie wpisać swój post. Chyba z nerwów pogubiłam się w wątkach więc zakładam nowy wątek. W razie co niech moderator wrzuci go na swoje miejsce za co z góry dziękuję.
Dziś popsuł mi się procesor łączący się z aparatem. Noszę Duet. Co prawda to trzecia w tym roku usterka, ale za każdyn razem inna. Całe szczęście, że miałam część zauszną i rożek więc nie muszę znów trwać w świecie ciszy. I całe szczęście, że stało się to w mieszkaniu. Część zauszna spadła czyli odłączyła się od aparatu łączącego się z wkładką douszną. Znależliśmy wszystko na dywanie, ale mnie to załamało. W podobnej sytuacji byłam 14.03 w Radomiu. Wiedziałam, że coś jest nie tak bo wpadłam w dziwny odległy dźwięk. Mając przy sobie pilota włączyłam dźwięk z powrotem zaokrągloną strzałką.Też stało się to prawie bez przyczyny. Był ciut inny.Dziki świszczące i szeleszczące.Odgłosy były jakieś inne. Od tej pory skrupulatnie pilnowałam i wsłuchiwałam się czując, że coś jest nie tak aż do dziś. Od 2008 roku to pierwsze 3 wpadki z uszkodzeniem procesora, ustawienia jego i aparatu łączącego się z procesorem. Głupio mi ale chyba muszę w poniedziałek zadzwonić do Kajetan. Termin mam dopiero na kwiecień 2013r. Nie wiem co robić bo po wymianie części zausznej (bez duetu) słyszę. Troszkę jakby inaczej ale słyszę. W związku z tym mam pytanie?
Czekać do września czy dzwonić w poniedziałek ? Piszę do września bo mam wakacje od połowy czerwca już zarezerwowane.
W/g mnie powinnam zadzwonić, a Wy co radzicie ? Jestem załamana :-(
Z góry za poradę dziękuję Ela
 
     
Kuliczkowski 
Krzysztof

Dołączył: 13 Cze 2010
Posty: 19
Wysłany: 2012-05-13, 01:14   

Powiadom natychmiast a na kiedy ustalisz naprawę to inna sprawa.Z twojego opisu trudno zrozumieć
co się stało i czy potrzebny jest wyjazd.Może wystarczy porada telefoniczna.
_________________
Krzysztof UP MED-EL DUET 2 od IV 2010.UL Siemens CIELO 2SP.
 
     
Ela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 295
Wysłany: 2012-05-13, 20:26   

Kuliczkowski napisał/a:
Powiadom natychmiast a na kiedy ustalisz naprawę to inna sprawa.Z twojego opisu trudno zrozumieć
co się stało i czy potrzebny jest wyjazd.Może wystarczy porada telefoniczna.


Czy potrzebny jest wyjazd? Nie wiem. Sama porada telefoniczna nie wymieni mi części zausznej podłączającej duet z wkładką douszną.
Faktycznie trudno mi coś wytłumaczyć bo nie umiem tego wytłumaczyć jaśniej.
Nosiłam kiedyś OPUS2. Potem dostałam DUET by wyrównać niskie tony z wysokimi a teraz musiałam sama przerobić to na OPUS2 ponieważ część zauszną jaką znalazłam w akcesoriach "aparatu- DUET" nie mam gdzie podłączyć.
Uffff to już najlepiej jak umiałam wytłumaczyć.
Jutro zadzwonię do Kajetan.
Bardzo dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam
 
     
Kuliczkowski 
Krzysztof

Dołączył: 13 Cze 2010
Posty: 19
Wysłany: 2012-05-13, 23:43   

To się zgadza.Do zestawu DUET jest specjalny zaczep za uszny zastępujący wkładkę z głośnikiem na przykład pod czapkę lub kask żeby nie było sprzężeń.Ja dostałem ten zaczep w Kajetanach .
_________________
Krzysztof UP MED-EL DUET 2 od IV 2010.UL Siemens CIELO 2SP.
 
     
Ela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 295
Wysłany: 2012-05-14, 20:53   

Dzięki za podopowiedzi. Dziś dzwoniłam do Kajetan i mam się stawić w pół czerwca w Kajetanach. Rożek modułu i forma uszna jest ok, natomiast część zauszna do której te dwie części się mocowało ( trudno to opisać) odzieliły się bo odprysł kawałek wewnętrznej części plastiku czarnego tuż przy pręcikach metalowych. Mam fotkę, ale chyba tu nie można umieszczać linku z pokazywarki.
Przykro mi ale tłumaczenie mętnie mi poszło. Wiem jedno, że nie rozdzielałam sama niczego więc dlaczego to się porozłączało to już nie wiem. Z prockiem obchodzę się delikatnie bo nie wyobrażam sobie życia bez niego.
Po wizycie postaram się napisać jak mi poszło z tym problemem.
Pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne fixing Program do sklepu
Strona wygenerowana w 0,028 sekundy. Zapytań do SQL: 9