Poprzedni temat :: Następny temat
Dylematy jeszcze coś tam słyszącego
Autor Wiadomość
Iwona 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 23 Sie 2008
Posty: 50
Wysłany: 2013-02-24, 19:31   

Moim zdaniem warto się implantować. W moim przypadku nosiłam aparat na jedno ucho, na drugie nic. I końcu decyzja o implancie. Też mi się wydawało, że z aparatem dobrze sobie radzę, ale teraz jest o niebo lepiej, pomimo, że początki były trudne. Nie muszę się wsłuchiwać w głos rozmówcy, patrzeć się na usta, łatwo mi słuchać radia, telewizji, chodzę na koncerty, słyszę wiele dźwięków których nie słyszałam w aparacie. Mogę tylko żałować, że nie zrobiłam zabiegu parę lat wcześniej.
_________________
UP. NUCLEUS FREEDOM
UL. PHONAK SUPERO 412
 
     
darekryki 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 168
Skąd: Ryki
Wysłany: 2013-02-24, 20:51   

pewnie dlugo by szukac takiej osoby co by stwierdziła ze nie warto i zaluje :mrgreen:
 
     
Ela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 295
Wysłany: 2013-06-23, 20:24   

mirek napisał/a:
Ela napisał/a:
Mirek, Rzeszowianin mają rację. Implantowania się nie "smakuje" to nie ciastko. Implantowaniem się cieszy.

A dlaczego to do mnie kierujesz? :-D
W czymś się tutaj różnimy? Bo mnie się wydawało, że generalnie, pomimo tak dużej różnicy w stażu, mamy całkiem zbliżone opinie. :-D

Choć w przypadku tego porównania będę jednak przeciw - w tym wypadku można zarówno smakować ciastko i zarazem cieszyć się nim.
Chciałoby się powiedzieć, że to jeden z tych rzadkich przypadków, kiedy to można zjeść ciastko i mieć ciastko. :-D


Gupio wyszło. Skasowałam niechcący odpowiedź. Brzmiała że składnia zdania była źle zbudowana. Winno być Mirek i Rzeszowianin.... a czym się różnimy? Niczym dokładnie niczym. Jak odpowiedziałam wtedy nie powtórzę ale podobnie.
Ja tam implantownie nie tylko smakuję, ale wychwalam pod niebiosa i na noc chętnie bym nie zdejmowała. Dziś już nic nie piszę bo znów coś pokręcę.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne fixing Program do sklepu
Strona wygenerowana w 0,039 sekundy. Zapytań do SQL: 9