Poprzedni temat :: Następny temat
Chciałbym nawiązać kontakt e-mailowy z .....
Autor Wiadomość
reteP 

Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-07-24, 15:43   Chciałbym nawiązać kontakt e-mailowy z .....

użytkownikiem implantu ślimakowego.

Witam serdecznie użytkowników i gości forum. Jestem mężczyzną, wiek - 3 i pół dekady z hakiem. Nie posiadam implantu, nie noszę aparatu słuchowego. Pojawić się mogą więc zapytania co ja tu robię i w jakim celu chcę nawiązać kontakt. Otóż - słyszę mono (jedno ucho) - efekt świnki w dzieciństwie; uszkodzenie czuciowo-nerwowea. Drugie ucho działa. Mam szumy uszne od około pół roku. Stosuję terapię dźwiękiem, co jest pewnego rodzaju eksperymentem bo nie potrafię powiedzieć, z którego ucha pochodzi szum. Chciałbym nawiązać kontakt z osobą, która była w podobnej sytuacji (mam na myśli słuch) i użytkuje implant ślimakowy ponieważ zaczęła tracić słuch w funkcjonującym jeszcze uchu.

Ogólnie ujmując zapoznałem się tematami poruszanymi na forum lecz mimo to chciałbym z początku nie występować publicznie poza tym wyjątkiem (za co przepraszam, mam nadzieję, że mnie zrozumiecie).

Nic. To na tyle w pierwszym publicznym wystąpieniu. Dziękuję za uwagę. Do usłyszenia w e-mailu jeżeli mi się poszczęści. Kontakt retep(at)o2.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne fixing Program do sklepu
Strona wygenerowana w 0,023 sekundy. Zapytań do SQL: 9