Poprzedni temat :: Następny temat
Wrazenia ...
Autor Wiadomość
Rzeszowianin 
You'll Never walk alone

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 330
Skąd: Girona - ESP
Wysłany: 2011-04-22, 12:23   Wrazenia ...

Witajcie

Mija juz 5 dzien odkad mam procesor mowy . Po badaniach zostaly mi wgrane 4 programy z ktorych mam korzystac tydzien po tygodniu i jestem zachwycony doznaniami nawet dzwieki tla nie sa dla mnie uporczywe . Slysze juz pierwsze dzwieki o ktorych istnieniu nie mialem pojecia ze sa np : kroki psa na parkiecie , kapanie wody , nawet moja mowa brzmi inaczej . 18 maja mam kolejne programowanie a 13 czerwca pierwsza rehabilitacja
_________________
UL: Nucleus Freedom (aktywacja 18 kwietnia 2011)
UP: Nucleus 6 (aktywacja 27 grudnia 2013)
----------------------------------------------------------
Usted nunca caminaba solo ... con tal que tus sueños se hicieron añicos ... Nunca el mismo
 
 
     
elektro 

Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 21
Wysłany: 2011-04-22, 18:53   

hehe witaj w nowej rzeczywistosci:)
 
     
Anděl 
Przyszły Protetyk Słuchu


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 24 Mar 2009
Posty: 139
Wysłany: 2011-04-22, 20:25   

kroki psa na parkiecie a raczej po panelach to ja słyszę codziennie:) Cieszę się twoim szczęściem i hala Madrit xD:)
A tak ogólnie to życzę wszystkim Wesołych, spokojnych, radosnych świąt :)
_________________
UL: 85-110 dB, Phonak Naida S III UP
UP: Cochlear Nucleus Freedom Hybrid - 23.03.2009

Zdolność mówienia należy do wrodzonych praw naturalnych każdego dziecka. Dla głuchego dziecka stanowi ona realną szansę utrzymywania kontaktu z otoczeniem.
 
     
Rzeszowianin 
You'll Never walk alone

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 330
Skąd: Girona - ESP
Wysłany: 2011-04-22, 20:36   

Hala Madryt to nie odpowiednie haslo dla kogos kto mieszka w Katalonii jakies 70 km od Barcelony :P Ja odbije pileczke i napisze Visca el Barca :P

[ Dodano: 2011-04-27, 13:18 ]
Wrazen c.d :)

Od poniedzialku mam wrzucony II program i wlasciwie poza tym ze jest glosniej nic wiecej nie odczuwam .. Najdziwniejsze jest jednak to ze od 18.03 mam ciagle te sam komplet baterii : firma Power One ... A i info w Hiszpanii za 100 bateri Power One 675 zaplacilem 8 euro :)

[ Dodano: 2011-09-26, 14:24 ]
Wrazen ciag dalszy :)

We wtorek przylecialem sobie z Barcelony na programowanie do Kajetan i coraz bardziej sie upewniam ze decyzja o implantowaniu byla jak najbardziej sluszna tak samo sluszna jak decyzja o wyjezdzie :) ale do rzeczy : Skrotowo mozna to ujac jednym slowem rewelacja choc po tym programowaniu cos mi sie glos zmienil i wogole glos z telewizji brzmi zupelnie inaczej .... jakos tak dziecinnie :) Ogladajac wiadomosci na TVE czuje sie jakbym ogladal jakas kreskowke :D ale daje rade :)

P.s Jakby ktos chcial tanie baterie do implantow nie wali do mnie jak w dym :) Tutaj w Hiszpanii baterie kosztuje w luznym przeliczeniu 1.50 PLN :)
_________________
UL: Nucleus Freedom (aktywacja 18 kwietnia 2011)
UP: Nucleus 6 (aktywacja 27 grudnia 2013)
----------------------------------------------------------
Usted nunca caminaba solo ... con tal que tus sueños se hicieron añicos ... Nunca el mismo
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne fixing Program do sklepu
Strona wygenerowana w 0,027 sekundy. Zapytań do SQL: 9