Poprzedni temat :: Następny temat
Miedzynarodowy Zlot Slaboslyszacych
Autor Wiadomość
Ashley 

Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 20
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2011-07-10, 14:10   Miedzynarodowy Zlot Slaboslyszacych

Witajcie drodzy forumowicze!

Mam zaszczyt Was poinformować o Międzynarodowym Zlocie Słabo Słyszących. Organizatorem zlotu jest Pani Lidia Best-Smolarek, która jest w zarządzie Europejskiej Federacji Osób Słabo Słyszących (European Federation of Hard of Hearing). Jest również osobą implantowaną. Chciałabym zwrócić uwagę na fakt, że wykłady będą tłumaczone symultanicznie na tekst. Macie szanse doświadczyć speech-to-text, z którego często korzystają osoby niesłyszące na Zachodzie np. na wykładach.

Poniżej macie konkretne informacje:
Miedzynarodowy Zlot Slaboslyszacych
12 Sierpnia 2011
11.00 – 18.00
Jezyk Angielski / Polski
Petla indukcyjna i symulaticzne teksty z wykladow

Dorosli i mlodziez mile widziana
W programie:
- EFHOH –kim jestesmy
- Wiedza o slaboslyszacych
- Rehabilitacja
- Rozne formy komunikowania sie
-Ognisko
Miejsce spotkania
Hotel “Harnas”
Centralny Ośrodek Sportu
Ośrodek Przygotowań Olimpijskich
43-370 Szczyrk, ul. Plażowa 8

Hotel nie ma miejsc na nocleg!
Koszt dla indywidualnego uczestnika z posilkiem Bez noclegu 50 zl

Liczba miejsc organiczona, prosimy o zgloszenia do 20 lipca 2011
------------------------------------------------------------------------------------------
Kontakt w jez.polskim ; Lidia Best smolarek-best@hotmail.co.uk
Darius Idziak didziak@arcor.de
------------------------------------------------------------------------------------------

Zapisy są prowadzone u mnie lub za pośrednictwem facebooka (tu musicie poprosić o przyjęcie do grupy ‘Slaboslyszacy’).

Ponadto, chciałam wspomnieć, że swoją obecność potwierdził Ruud van Hardeveld. Byly sekretarz EURO CIU (Europejska reprezentacja implantowców) i Jan Lamby Sekretarz EFHOH.

Mam nadzieję, że będę miała okazję poznać tutejszych użytkowników, których lubię ;-) ;)
Pozdrawiam Serdecznie,
Magdalenka
_________________
UP - Cochlear Nucleus 5
UL - Naida III SP (105 dB)
 
     
Ashley 

Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 20
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2011-07-30, 11:23   

Witam ponownie.

Chciałabym poinformować, że wciąż można deklarować chęć uczestniczenia w Międzynarodowym Zlocie Słabo Słyszących. Przesunęliśmy ostateczną datę zgłoszeń na 9 sierpnia.

Organizatorzy nie zapewniają zakwaterowania. Jednak grupa studentów Słabo Słyszących wybiera się na zlot i dysponujemy wolnymi miejscami w noclegu. Gdyby ktoś chciał do nas dołączyć i przyklepać sobie nocleg (od 11 do 13 sierpnia; cena ok. 35-40zł za dobę) piszcie do mnie! Możecie tez to zrobić za pośrednictwem facebooka (grupa ‘Slaboslyszacy’), gdzie możecie nas bliżej poznać :-)

Macie okazje spotkać sie z innymi i porozmawiać o waszych prawach i udogodnieniach jako Słabo Słyszący i Implantowani. Zachęcam gorąco!

Pozdrawiam Serdecznie.
_________________
UP - Cochlear Nucleus 5
UL - Naida III SP (105 dB)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne fixing Program do sklepu
Strona wygenerowana w 0,042 sekundy. Zapytań do SQL: 9