Poprzedni temat :: Następny temat
Prośba o pomoc studentki WUM
Autor Wiadomość
K.Głowacka 

Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 2
  Wysłany: 2010-10-16, 14:45   Prośba o pomoc studentki WUM

Witam,
Nazywam się Katarzyna Głowacka, jestem studentką II roku studiów magisterskich uzupełniających kierunku Zdrowie Publiczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i mam serdeczną prośbę do wszystkich osób z implantem ślimakowym, a także do rodziców dzieci, które taki implant mają wszczepiony. Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej na temat Programu Implantów Ślimakowych w Polsce i chciałabym prosić o wypełnienie ankiety, która będzie mi bardzo pomocna w realizacji pracy dyplomowej.
Poniżej zamieszczam dwa linki, pierwszy z nich jest skierowany do osób dorosłych z implantem, natomiast drugi - do rodziców dzieci implantowanych. Ankieta jest anonimowa, informacje z niej pochodzące zostaną wykorzystane jedynie do celów naukowych. Wypełnienie zajmie ok. 10 minut.


linki do ankiet to:
1. Ankieta dla osób dorosłych z implantem ślimakowym
https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dHhxMFg3cFM5Vld3VHpQa05jdGxLbEE6MQ

2. Ankieta dla rodziców dzieci z implantem ślimakowym
https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dGVOT2o4ZlN1U05ZRkdLV21LaVA1UWc6MQ

Będę bardzo wdzięczna, bo potrzebuję ok.100 respondentek i respondentów do mojej pracy magisterskiej.
A będę jeszcze bardziej wdzięczna, jeśli uda się przekazać linki do ankiet do jak największej liczby osób, którzy również mogliby wziąć udział w moim badaniu.

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!
Katarzyna Głowacka
 
     
Anděl 
Przyszły Protetyk Słuchu


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 24 Mar 2009
Posty: 139
Wysłany: 2010-10-17, 16:39   

Chętnie pomogę, a jednocześnie mam pytanie.
Można podać również osobom, które czekają na termin, a są zdecydowane na implant, tylko kwestia zabiegu itp? :-)
Mam koleżankę, która czeka na operację, ale jest obeznana, świadoma wyboru itp. ;)
_________________
UL: 85-110 dB, Phonak Naida S III UP
UP: Cochlear Nucleus Freedom Hybrid - 23.03.2009

Zdolność mówienia należy do wrodzonych praw naturalnych każdego dziecka. Dla głuchego dziecka stanowi ona realną szansę utrzymywania kontaktu z otoczeniem.
 
     
K.Głowacka 

Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 2
Wysłany: 2010-10-18, 07:23   

Ankieta zawiera również pytania dotyczące doświadczeń po wszczepie,jeśli więc termin operacji nie jest odległy (np pół roku),to warto byłoby uzupełnić ją dopiero po operacji. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc:)
 
     
anna91 

Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-04-14, 22:48   

Pani Kasiu :)

Do tej pory czytałam posty na tym forum jako bierny użytkownik, ale założyłam dzisiaj konto m.in. aby zadać Pani pytanie. Otóż kilka miesięcy temu zapoznałam się z Pani ankietą, gdyż temat implantów jest tematem który bardzo mnie interesuje i byłam ciekawa, o co właściwie Pani pyta i w jakim kierunku zmierza Pani badanie.
Przeglądam również te forum i dzisiaj spotkałam drugą ankietę zupełnie innej osoby, która jest bardzo podobno do Pani. Zastanawiam się, czy Panie razem prowadzicie badanie dotyczące Programu Implantów Ślimakowych? Zakładam, że tak, dlatego pozwolę sobie zapytać. Czy zamierzacie Panie później podzielić się wynikami swojego badania? Jestem bardzo zainteresowana Pań spostrzeżeniami :)

Życzę Paniom powodzenia :)

Pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne fixing Program do sklepu
Strona wygenerowana w 0,027 sekundy. Zapytań do SQL: 8