Poprzedni temat :: Następny temat
Baterie Renata Maratone
Autor Wiadomość
Honorka 

Dołączyła: 10 Lut 2008
Posty: 50
Wysłany: 2008-09-12, 10:14   

Cytat:
Znów, jeśli to Freedom, to nie sądzę. Ja tego magnesu w ogóle nie czuję. Pamiętaj, że po operacji przez jakiś czas (liczony w miesiącach) skóra głowy ma w tym miejscu gorsze czucie, a zanim się je odzyska, to już się jest przyzwyczajonym.

Najbardziej martwi mnie jednak to, na samym początku jak Witek miał implant nie zdejmował go tak często jak teraz. Tak jak mowiłam ostatnio zepsuła sie cewka (ale mówiono mi, że to dość powszechny problem) wysłałam razem z prockiem do naprawy (na marginesie zaczał mi się podejrzanie rozkręcać, odkręcała się cześć ze sterownikiem).
A co do baterii to czy osoby zaimplantowane wyczuwają jakoś to, że baterie "padają"?? Bo to też już zauważyłam, że Witek często przynosi implant kiedy baterie mają się skończyć, niekoniecznie kiedy wyskakuje ta informacja H2.
Przepraszam,że marudzę, ale na prawdę nie mam się kogo dopytać .... Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam Honorka
_________________
Nucleus Freedom. Marzec 2008
 
 
     
Agg 

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Cze 2007
Posty: 167
Wysłany: 2008-09-13, 00:53   

Cytat:
A co do baterii to czy osoby zaimplantowane wyczuwają jakoś to, że baterie "padają"?? Bo to też już zauważyłam, że Witek często przynosi implant kiedy baterie mają się skończyć, niekoniecznie kiedy wyskakuje ta informacja H2.


Witek może wyczuć sygnał padania baterii. On powinien się wiązać z komunikatem H2, ale chyba nie zawsze tak jest. Czasami np. mam dwa sygnały, zanim baterie padną całkiem. Czy może wyczuć, że baterie zbliżają się do końca żywota, bez sygnału? Nie sądzę. Procesor działa, działa, mam wrażenie, że cały czas tak samo, potem jest jeden sygnał, a potem przestaje działać (i to jest bardzo wyraźnie odczuwalne, dość nieprzyjemne - ja się czuję tak, jakbym się urwała ze sznurka)

A jeszcze co do zdejmowania procesora. Może to kwestia takiej fazy w rozwoju dziecka po prostu :) Niestety, wiąże się z uszkodzeniami, jak widać :-( Ubezpieczenie macie?
_________________
http://ci.hell.pl/
UL: Nucleus Freedom od marca 2007
UP: ok. 90-100 dB, Widex P38
 
     
Honorka 

Dołączyła: 10 Lut 2008
Posty: 50
Wysłany: 2008-09-14, 09:25   

Tak mamy ubezpieczenie... Możliwe, że jest to związane z rozwojem dziecka, bo kiedy Witek czymś jest zainteresowany to w ogóle zapomina, że ma implant. Zdecydowanie muszę się zastanowić nad jakąs opaska na głowę i mam nadzieję, że to zniechęci syna do zdejmowania procesora. Dziękuję też za to stwierdzenie co do działania procesora. Nad tym też się zastanawiałam, czy kiedy baterie się wyczerpują, tzn. dochodzą do momentu wyczerpania, to zmienia się jakość odbieranych dźwięków. Teraz już wiem, że to się nie zmienia.
Jutro wykonam kolejny tel do Medicusa i wysyłam cewke. Na razie to z cewkami mam tylko kłopoty. Zadzwonie, żeby szybko odesłali mi nową....


Pozdrawiam :)
_________________
Nucleus Freedom. Marzec 2008
 
 
     
Ela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 295
Wysłany: 2010-10-19, 16:57   

Baterie Renata dostałam w prezencie 1 blister. Tak jak pisze Liliana 6 baterii zużyłam w ciągu nastu minut. Nigdy ich sama nie kupowałam i nie kupię napewno. Nie wiem czy Agg zauważyła, że jakby były odrobinkę za małe do procesora. Ja mam Opus2 więc nie umiem sobie tego zjawiska wytłumaczyć. Normalnie kupuję Duracell675 x 20 pudełeczek po 6 szt i starcza mi latem na 4 m-ce. Myślę ze to nie tak strasznie.. ;-) A wy co o tym sądzicie?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne fixing Program do sklepu
Strona wygenerowana w 0,029 sekundy. Zapytań do SQL: 8