Poprzedni temat :: Następny temat
mam pytanie dotyczące implanstu
Autor Wiadomość
flowers17 


Dołączyła: 25 Lis 2007
Posty: 59
Wysłany: 2014-12-09, 14:13   

Ela napisał/a:
Najchętniej spałabym z procesorami ale boję się że pospadają i popsują się. Dziś kiedy znów słyszę i rozmawiam nie widzę siebie w świecie ciszy.
Boję się świata ciszy.


Podobno niektórzy śpią w aparatach.. Ja bym nie mogła spać, potrzebuję całkowitej ciszy w nocy ;) Ale w dzień nieraz śpię z procesorem.. Ale wtedy włączę muzykę i tak gra przez całą moją drzemkę. Bo nie lubię hałasu w sensie, że słyszę, że ktoś przechodzi korytarzem, albo gadają za drzwiami, albo jadą samochody za oknem. A w nocy niestety nie jest całkowita cisza, dla słyszących cisza, ale dla mnie nie. Dopiero jak zdejmę procesory to słyszę całkowitą ciszę, brak dźwięków, wtedy dla mnie jest najlepiej :) Niech mózg odpoczywa w nocy :P
_________________
UP - Implant MED-EL Sonata od wrzesień 2014r / Opus2
poprzedni: Combi40+ 1999-2014r
 
     
insane 


Dołączyła: 02 Kwi 2011
Posty: 11
Wysłany: 2015-05-20, 00:57   

ja też śpię bez aparatu i procesora, tak jakoś się przyzwyczaiłam :) co do uszkodzeń, to procesor kilka razy spadł mi na ziemię i za każdym razem poszedł rożek, tydzień temu poszedł mi kolejny, ale na szczęście nie rozwalił mi się tak całkowicie, zwłaszcza, że do domu, gdzie mam tą całą torbę z częściami mam jakieś 150 kilometrów (tak, studiuję ;)). ogólnie po reimplantacji (ach, ta wadliwa część wewnętrzna nucleus 5) nigdy nie narzekałam na implant ani na procesor.

jeśli chodzi o wszczepienie drugiego implantu, ja jakiś czas temu już o tym myślałam, ale okazało się, że aparat słuchowy nie był zgrany z implantem, co powodowało, że u mnie były problemy ze słyszeniem. teraz, niecałe 4 lata po operacji, jakoś coraz mniej myślę o drugiej implantacji. nie wiem dlaczego, ale tak po prostu. chociaż myślę, że mogę mieć większe korzyści to jakoś mi jest dobrze teraz jak jest. może kiedyś podejmę taką decyzję, ale nie teraz.
_________________
UL: Nucleus 5 (wszczepienie 27.06.2011, podłączenie 11.08.2011, reimplantacja 20.02.2013)
UP: Oticon Chili SP7
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne fixing Program do sklepu
Strona wygenerowana w 0,047 sekundy. Zapytań do SQL: 9