Poprzedni temat :: Następny temat
Fitness / siłownia
Autor Wiadomość
Ela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 295
Wysłany: 2014-12-01, 19:23   

mirek napisał/a:
Ela napisał/a: Witaj Mirku

Linki przejrzałam, ale to mi nic nie mówi. Adres pewnie Austrii.

I bardzo dobrze, bo nie ma żadnego związku z Twoim procesorem. To inna bajka.


No ok może masz rację ale takie nakładki były w walizce przy starym procesorze który mam do dziś :-( Dodam że sama bym nawet nie próbowała nakładać czy zmieniać.
Dzięki za odpowiedź.

Ja naprawdę widziałam w aptece w Kajetanach te "gumki" na różne procesory jak szukałam sznureczka z dinozaurem. W Aptece pani nazwała to ciut inaczej. Ceny nie pamiętam. Mogę sprawdzić teraz w grudniu jak będę i spytam o cenę.
 
     
Wanda. D 

Dołączyła: 09 Lut 2013
Posty: 32
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2014-12-01, 19:27   

Ja też widziałam te "gumki" w aptece w Kajetanach jak byłam w październiku, ale niestety na mój procesor one nie pasują. Jak się nie mylę to chyba ok 15 zł jedna sztuka
_________________
UP Auria Harmony od 05 grudnia 2012r.
 
     
Ela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 295
Wysłany: 2014-12-01, 19:51   

Mimo wszystko spytam i to na Twój procesor Harmony. Będę tam w przyszłym tygodniu. Odpowiem dopiero w sobotę lub niedzielę bo będę aż tydzień.

[ Dodano: 2014-12-13, 21:01 ]
Do Wandy D

Tak jak poprzednio pisałam sprawdziłam w aptece. Panie owszem wiedziały o "gumce" do Harmony, ale nie miały na stanie. Sprawdzą nawet cenę. Dadzą znać na e mail do mnie. Zamawiały jakieś tam inne produkty.
Spotkałam się w instytucie z dziewczynką, która miała 2 procesory Harmony. Na jednym uszku miała specjalne plastikowe zaczepy, na drugim tę "gumkę" Jej mama powiedziała mi że koszt gumki to jakieś 11.- o zaczepy dolne nie pytałam, ale i nie widziałam ich tym razem w aptece.
Co do nazwy pisz tak jak Mirek Ci podpowiedział, mi się nie chciało sprawdzać pisowni. Dopiero wróciłam z Wawy.
Pozdrawiam Ela
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne fixing Program do sklepu
Strona wygenerowana w 0,028 sekundy. Zapytań do SQL: 8