Poprzedni temat :: Następny temat
bóle głowy po operacji
Autor Wiadomość
Alicja B 

Dołączyła: 11 Maj 2008
Posty: 3
Skąd: Włocławek
Wysłany: 2008-05-12, 10:12   bóle głowy po operacji

Witam serdecznie,
Mam na imię Ala, mam 50 lat, jestem ponad 2 lata po operacji wszczepienia implantu. Słyszę bardzo dobrze, po 15 latach znów rozmawiam przez telefon i łatwiej jest mi się porozumiewać w codziennym życiu. Jednak po operacji pojawiły się przerażające bóle głowy. W zasadzie każdego dnia głowa boli mniej lub bardziej. Żadne tabletki nie pomagają, lekarze mówią, że to minie i tak czas leci. Oprócz bóli głowy zaczynam zauważać, że w słoneczne dni muszę nosić okulary przeciwsłoneczne, ponieważ jasne słońce bardzo mi przeszkadza i bez okularów nie wychodzę z domu. Myślę że to wszystko dzieje sie na skutek operacji, ponieważ przed operacją głowa nie bolała. Czy są osoby, które po operacji również czują się gorzej? proszę o kontakt, pozdrawiam
 
 
     
mirek 

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 428
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2008-05-13, 00:48   

A może to przypadek tylko? Istnieje taka choroba - zespół Ushera. Z reguły najpierw znacznie pogarsza się słuch a w potem wzrok. Objawy dodatkowe są różne. Tyle tylko, że generalnie jest to choroba dziedziczna.
http://www.retina-forum.pl/ushinfo1.html
http://www.retinaamd.org.pl/publ_usher.php

Pozostaje oczywiście pytanie co na to lekarz prowadzący po operacji. Robiłaś ostatnio dodatkowe badania próbujące w jakikolwiek sposób przybliżyć powody bólu głowy? Tomografia? Pamiętaj, że MRI też dopuszczalne jest ale tylko w ograniczonym zakresie.

Owszem, jest mi znany z opisu podobny przypadek ale tam chodziło o problem z akceptacją implantu przez organizm. Wykluczone to raczej u Ciebie - można powiedzieć, że słyszysz i rozumiesz znakomicie skoro bez problemu rozmawiasz przez telefon.
Pozdrawiam.
_________________
ESPrit 3G, maj 2005. Od grudnia 2010 Freedom.
 
     
Alicja B 

Dołączyła: 11 Maj 2008
Posty: 3
Skąd: Włocławek
Wysłany: 2008-05-16, 08:51   

Dzień Dobry,
Na pewno nie chodzi tu o tą chorobę. Słuch straciłam w dzieciństwie, to skutek zapalenia opon muzgowych. Nigdy wczesniej nie miałam bóli głowy. Wszystko zaczęło się po operacji i trwa do dziś. Pewnie rzeczywiście niezbędne będą szczegółowe badania.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne fixing Program do sklepu
Strona wygenerowana w 0,038 sekundy. Zapytań do SQL: 9