Poprzedni temat :: Następny temat
Instytut w Kajetach a nocleg
Autor Wiadomość
Ela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 295
  Wysłany: 2013-01-22, 19:06   Instytut w Kajetach a nocleg

Może nie w tym miejscu umieszczam swoje pytanie ale po przejrzeniu całego forum jakoś nic mi nie pasowało.

Chodzi mi o nocleg przy Instytucie. Czy ktoś wie czy w tym nowo otwartym budynku są też i pokoje noclegowe? Oczywiście dla tych co jadą na ponowne ustawienie procesora.

Drugie pytanie:
Komu,kiedy,gdzie i jak zgłaszać że procesor od czasu do czasu sam wydaje delikatny dźwięk-pisk.

Wiem jedno pytanie z drugim tu niezbyt pasuje ale proszę kogokolwiek o podpowiedź - odpowiedź.
Z góry serdecznie dziękuję Ela
 
     
mruczkin2 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 28 Lut 2012
Posty: 31
Wysłany: 2013-01-22, 22:04   

są pokoje w hotelu, bo o to Ci chodzzi, tak? Nocleg ponoć wypada drogo.

Z tą drugą sprawą bym się zwróciła do inżynierów.
_________________
UP - Medel Opus 2 (IV 2010); UL - Medel Opus 2 (X 2012)
 
     
Hrabia_Dracula 

Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 8
Wysłany: 2013-01-22, 22:21   

Ja zawsze nocuje tam

http://willarosa.pl.tl/

Ostatnio płaciłem 60 zł.

pozdrawiam
 
     
Ela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 295
Wysłany: 2013-01-23, 21:24   

mruczkin2 napisał/a:
są pokoje w hotelu, bo o to Ci chodzzi, tak? Nocleg ponoć wypada drogo.

Z tą drugą sprawą bym się zwróciła do inżynierów.


mruczkin2 pytam o pierwsze pytanie.
Tak chodzi mi o nocleg, ale w tym nowiutkim budynku nie tu gdzie jest stadnina koni, kucyków. Jestem uczulona na zapach siana i tu problem. Normalnie nocuję na agroturystyce.
Za powtórną odpowiedź z góry serdecznie dziękuję.

Co do drugiego pytania domyślam się że trzeba do inżynierów tylko skąd ich e mail wziąść by zawiadomić wcześniej? A może wystarczy powiedzieć przy wizycie? Mój procek ma już pełne 5 latek :)
Pozdrawiam
 
     
Rzeszowianin 
You'll Never walk alone

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 330
Skąd: Girona - ESP
Wysłany: 2013-01-23, 23:25   

Ela sprobuj na implant@ifps.org.pl to email przez ktory kontaktuje sie chcac umowic sie na wizyte oni tam powiedza Ci co robic .

Nocleg : w IFPSiM w Kajetanach jest czesc hotelowa . Raz tam spalem jak pomylilem daty . Placilem 80 zl ale bez wyzywienia
_________________
UL: Nucleus Freedom (aktywacja 18 kwietnia 2011)
UP: Nucleus 6 (aktywacja 27 grudnia 2013)
----------------------------------------------------------
Usted nunca caminaba solo ... con tal que tus sueños se hicieron añicos ... Nunca el mismo
 
 
     
Opus 2 
ela2

Dołączyła: 22 Cze 2010
Posty: 78
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2013-01-23, 23:49   

Ela miałam podobny problem.Dzwoniłam na numer 22 356 03 34.Ten numer jest na tej kartce następnej wizyty.Powiedziałam o co mi chodzi i kazali mi przyjechać (podali termin).Dostałam zastępczy a mój został wysłany do naprawy.Przy następnej wizycie mi oddali. Z noclegiem to nie wiem ,bo nocuję u córki lub siostry w Warszawie.Pozdrawiam :-)
_________________
ela2
 
     
Ela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 295
Wysłany: 2013-01-24, 17:51   

Bardzo dziękuję dla Rzeszowianina i OPUS2 za podpowiedzi.

Z e mail i zmiany terminu nie skorzystam ponieważ nie jest to tak uciążliwe jak zimno i mróz ;-) Termin mam za 2 m-ce więc doczekam już swego czasu. Nie cierpię marznięcia.
Wasze porady pomogły mi w moich problemach.
Z telefonu skorzystam na pewno :-)
Pozdrawiam serdecznie :-)
 
     
Rzeszowianin 
You'll Never walk alone

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 330
Skąd: Girona - ESP
Wysłany: 2013-01-24, 20:56   

Do uslug :)
_________________
UL: Nucleus Freedom (aktywacja 18 kwietnia 2011)
UP: Nucleus 6 (aktywacja 27 grudnia 2013)
----------------------------------------------------------
Usted nunca caminaba solo ... con tal que tus sueños se hicieron añicos ... Nunca el mismo
 
 
     
mirek 

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 428
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2013-01-26, 23:44   

Ela napisał/a:
Mój procek ma już pełne 5 latek :)

Więc skorzystaj z telefonu. Choć osobiście uważam, że więcej byś załatwiła pisząc maila do swojego opiekuna-inżyniera. Po pierwsze będziesz się kontaktować z nim, a nie osobą, która akurat jest wolna i odbierze telefon. Po drugie nie zawracasz im głowy w czasie, w którym mają pacjentów. A pocztę w wolnej chwili da się załatwić. ;)
Jeśli nie chcesz tutaj podawać kto to, to napisz na PW. Być może mam adres.

Trzeba kombinować tak, żeby ten staroć wymienić na nowy procesor, a nie naprawiać. Dwa miesiące do wizyty, to akurat czas na dogadanie się. ;)
_________________
ESPrit 3G, maj 2005. Od grudnia 2010 Freedom.
 
     
Opus 2 
ela2

Dołączyła: 22 Cze 2010
Posty: 78
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2013-01-27, 11:23   

Mirek może masz rację z tym mailem,ale ja wolę telefon ,bo mogę się szybciej dogadać.Jeśli chodzi o opiekuna -inżyniera to ja nie mam konkretnie jednego,bo procka ustawiał mi już prawie każdy z nich.
Za pierwszym razem,gdy mi burczał procesor,to pojechałam bez umawiania i dzwonienia.Byłam akurat u córki w Warszawie.Zostałam przyjęta,ale poinformowano mnie ,że lepiej zadzwonić,bo oni mają sympozja i może ich nie być w Kajetanach i wtedy nasz przyjazd nic nie da,bo nie będzie komu nam pomóc.
Podobno teraz po 5-ciu latach możemy wymienić na nowy,więc masz rację Ela powinna się dogadać i może dostanie nowy na następnej wizycie.
Ja mam termin 15-sty luty to zapytam.Pozdrawiam wszystkich :-)
_________________
ela2
 
     
Ela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 295
Wysłany: 2013-01-27, 18:37   

mirek napisał/a:
Ela napisał/a:
Mój procek ma już pełne 5 latek :)

Więc skorzystaj z telefonu. Choć osobiście uważam, że więcej byś załatwiła pisząc maila do swojego opiekuna-inżyniera. Po pierwsze będziesz się kontaktować z nim, a nie osobą, która akurat jest wolna i odbierze telefon. Po drugie nie zawracasz im głowy w czasie, w którym mają pacjentów. A pocztę w wolnej chwili da się załatwić. ;)
Jeśli nie chcesz tutaj podawać kto to, to napisz na PW. Być może mam adres.

Trzeba kombinować tak, żeby ten staroć wymienić na nowy procesor, a nie naprawiać. Dwa miesiące do wizyty, to akurat czas na dogadanie się. ;)


Mirku jak miło, że się odezwałeś.
Ja nie znam e mail do dr A Lorens, a on jest moim opiekunem. Powiem wprost pogubiłam się i nie bardzo wiem jak zformuować e mail by trafił do dr Lorens.
W zeszłym roku miałam 3 awarie procka i to zimą. Trzy razy jeździłam, a teraz jakoś nie mam odwagi. W tedy udało mi się by załatwił mnie właśnie dr Lorens. Chwalę sobie jego ponieważ potrafi spokojnie wszystkie problemy rozwiązać. Bardzo bym chciała by i tym razem trafić tylko do niego....
Dzięki Mirku. Masz rację jakoś napiszę tego e mail w którym poproszę by trafił do dr A. Lorens.

Opus2 dzięki i tobie za pomoc , zainteresowanie się. I co ja bym zrobiła bez tego forum Was :-)
Pozdrawiam
 
     
Opus 2 
ela2

Dołączyła: 22 Cze 2010
Posty: 78
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2013-02-25, 23:24   

Pytałam o wymianę procesora.Z tym to jest tak,że się po pięciu latach należy.Jednak dostaniemy go jak będą pieniądze.W pierwszej kolejności dostaną Ci,którym się zepsuł.Więc jeśli po pięciu latach będzie dobry to na chwilę obecną raczej na nowy nie ma co liczyć.Ela więc jak Ci się psuje to powinnaś dostać nowy.
Mój we wrześniu 2012 r. mi burczał i wymienili mi pojemnik na baterie za który nie byli pewni czy nie zapłacę.Chodziło o to,że implant mam 7 lat ,a procesor nowy dostałam po 3 i pół roku,więc właściwie mam go teraz też 3 i pół roku.Nie byli pewni jak to M
edel policzy,ale nie płaciłam.Ta wymiana podobno była zaplanowana,bo Medel dał nowy model do wszczepienia do głowy,a nie zdążył z procesorem.Dzięki temu jeszcze przez półtora roku muszą mi naprawiać jak będą awarie.
Elu ja byłam tym razem u Pani Anity Obryckiej i też nie narzekam,bo była bardzo miła.Trafiłam na przenosiny i od tygodnia przyjmują już w Światowym Centru Słuchu i Mowy.Nie miałam dużo badań,bo nie wszystko jeszcze zostało przeniesione.Pozdrawiam wszystkich ;-)
_________________
ela2
 
     
ulqa 

Dołączyła: 14 Lut 2014
Posty: 11
Wysłany: 2014-02-15, 21:32   

Z tego co słyszałam, to faktycznie jest tam drogo [chodzi mi o hotel]
_________________
Pesymista to optymista z praktyką życia. Optymista to pesymista, który wziął się do roboty.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne fixing Program do sklepu
Strona wygenerowana w 0,037 sekundy. Zapytań do SQL: 8