Poprzedni temat :: Następny temat
Rayovac Cochlear mercury free 675
Autor Wiadomość
Paolo_T 

Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 26
Wysłany: 2012-06-19, 09:17   

No niestety u mnie sytuacja podobna - 1 dzień zamiast standardowych 3-4 dni pracy Rayovac'ów Cochlear. Ja juz zareklamowałem - powiedzieli, że kaska zostanie zwrócona. Już jestem zmęczony zmiennym humorkiem tych Rayovac'ów - będę próbować przejść na Panasoniki skoru tutaj na forum są tak wychwalane. Let's see...
_________________
UP: Med-el Duet 2 (od 04.01.2010)
UL: Phonak Naida IX
Blog: http://ku-swiatu-dzwiekow.blogspot.com/
 
     
Iwona 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 23 Sie 2008
Posty: 50
Wysłany: 2012-06-19, 19:03   

Paolo, czy odesłałeś od razu, czy najpierw kontaktowałeś sie z dostawcą?
_________________
UP. NUCLEUS FREEDOM
UL. PHONAK SUPERO 412
 
     
Paolo_T 

Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 26
Wysłany: 2012-06-20, 10:23   

Witam,
Najpierw kontaktowałem się ze sprzedawcą. Powiedzieli, że bez problemu przyjmią nierozpakowane blistery. Przesyłka już poszła i zobaczymy co dalej.

Pozdro!
_________________
UP: Med-el Duet 2 (od 04.01.2010)
UL: Phonak Naida IX
Blog: http://ku-swiatu-dzwiekow.blogspot.com/
 
     
mruczkin2 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 28 Lut 2012
Posty: 31
Wysłany: 2012-09-05, 19:52   

muszę uzupełnić zapasy baterii, które teraz są dobre, czy Rayovac Extra Advanced warto? czy się poprawił?
wrócił widzę Rayovac Cochlear, a co się dzieje z kiepski ostatnio Rayovac Mercury Free ;)?
_________________
UP - Medel Opus 2 (IV 2010); UL - Medel Opus 2 (X 2012)
 
     
elektro 

Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 21
Wysłany: 2012-09-07, 14:57   

Kupilem Rayovac Extra Advanced i dzialaja dobrze trzymaja mi sie 3 dni. a tyle samo tez ttrzymal Rayovac Cochlear wiec roznicy nie zauwazylem.
 
     
mruczkin2 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 28 Lut 2012
Posty: 31
Wysłany: 2012-12-01, 19:21   

kupiłam we wrześniu Rayovac Extra Advanced, początkowo było nieźle, ale im "dalej w las tym ciemniej", coraz gorzej z bateriami jest, w tej chwili okazuje się że trzymają kilka godzin.
Zamówiłam już nową partię, pewnie już doszły do domu, ale od wczoraj jestem na turnusie w Zakopanem, może ktoś mi doradzi gdzie tu można kupić baterie z długą datą ważności, problem o tyle istotny, że mam 2 implanty, nie mam samochodu (nie mogę daleko odjechać od ośrodka ;).
Przede wszystkim chciałam się wyżalić.
Bo kurde człowiek nic nie może zaplanować, na to wychodzi.
_________________
UP - Medel Opus 2 (IV 2010); UL - Medel Opus 2 (X 2012)
 
     
darekryki 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 168
Skąd: Ryki
Wysłany: 2012-12-01, 20:11   

z tego co tu piszecie wynika ze jakie by nie były no chyba ze jak widac czesto wadliwe,,,,,, to wychodzi na to ze takie czy inne to norma okolo 40 godzin bedzie i tak naprawde roznice to sa w cenie :-/ Mruczkin 2 a co z akumulatorkami -jesli nie masz dueta to jest to dobra alternatywa dla baterii.... zakladam ze otrzymałes z procesorem je :?: maja pewna zalete,,,,,, zawsze wystarczają na 10 do 11 godzin nie mniej i nie wiecej bez wzgledu na ustawienie procesora no i blyskawiczna wymiana :-D
 
     
mirek 

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 428
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-12-01, 22:16   

mruczkin2 napisał/a:
kupiłam we wrześniu Rayovac Extra Advanced, początkowo było nieźle, ale im "dalej w las tym ciemniej", coraz gorzej z bateriami jest, w tej chwili okazuje się że trzymają kilka godzin.


A gdzie te baterie przechowujesz?
Jaki masz termin ważności, gdzie kupiłaś, gdzie wyprodukowano.
Ostatnio (pażdziernik) również testowałem Advanced Ekstra (2016). Co prawda tylko 12 sztuk, bo chciałem się przekonać, czy wróciły do starej "formy". I zero problemu. Praktycznie pracowały niewiele mniej (kilka roboczogodzin) od Cochlearów.
Ale ja w ogóle mam szczęście do baterii. Wielu narzeka, a mnie się tylko raz zdarzyło zwrócić 54 sztuki. Było to lata temu, jak nagle popsuły się Rayovac Acoustic, czyli te absolutnie najtańsze.
_________________
ESPrit 3G, maj 2005. Od grudnia 2010 Freedom.
 
     
mruczkin2 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 28 Lut 2012
Posty: 31
Wysłany: 2012-12-09, 10:31   

Baterie przechowywałam w zamkniętej szafie, w temp pokojowej,
termin ważn. to 05-2016, kupiłam w Baltrade, wyprodukowane w EU.
_________________
UP - Medel Opus 2 (IV 2010); UL - Medel Opus 2 (X 2012)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne fixing Program do sklepu
Strona wygenerowana w 0,032 sekundy. Zapytań do SQL: 9