Poprzedni temat :: Następny temat
Implant, a zabieg peelingu kawitacyjnego
Autor Wiadomość
Liliana 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 21
Wysłany: 2012-06-15, 18:12   Implant, a zabieg peelingu kawitacyjnego

Witam
Chciałam zapytać, czy mając implant można poddać się zabiegowi peelingu kawitacyjnego na twarzy . Czy istnieje niebezpieczeństwo uszkodzenia implantu podczas tego zabiegu .
 
     
mirek 

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 428
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-06-15, 18:26   

Ja nie widzę żadnych przeciwwskazań.
Ultradźwięki o częstotliwości ~28kHz (bo tak przeważnie skonstruowane są cleanery), stosowane w obrębie twarzy, z mocą tak małą, że działają praktycznie tylko na naskórek, nie mogą mieć wpływu na implant.

Dodam tylko, że popularne USG to też ultradźwięki. Tylko o dużo, dużo większym poziomie.
_________________
ESPrit 3G, maj 2005. Od grudnia 2010 Freedom.
 
     
Ela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 295
Wysłany: 2012-06-15, 19:03   

To dlaczego w Kajetanach już na samym początku poinformowano by nie używać grzebieni elektrycznych i jeśli kosmetyczka to najlepiej jak ręczne masaże twarzy itp zabiegi. Moja kosmetyczka wie że mam implant i nie używa urządzeń mechanicznych.
I druga sprawa? Suszarka do włosów jest dozwolona i implant nie przeszkadza. Czasem też się nad wieloma sprawami zastanawiam ale wolę unikać "mechaniki" w okolicach głowy i szyi.
W zasadzie ultradźwięki ciut się różnią ale kto tam wie jak to wygląda. Wolę słyszeć.
 
     
Liliana 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 21
Wysłany: 2012-06-16, 12:43   

Ja pytałam kosmetyczki czy mogę sobie zrobić taki zabieg . Powiedziała, że przeciwwskazaniem jest obecność w ciele „części metalowych” (m.in. rozrusznik serca, aparat na zębach).
 
     
Rzeszowianin 
You'll Never walk alone

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 330
Skąd: Girona - ESP
Wysłany: 2012-06-19, 01:59   

Jakie to szczescie ze jestem facetem nie mam wlosow na glowie a jedyne urzadzenia jakie stosuje to maszynka do golenia i szczoteczka do zebow . Wszystkie o napedzie recznym :D
_________________
UL: Nucleus Freedom (aktywacja 18 kwietnia 2011)
UP: Nucleus 6 (aktywacja 27 grudnia 2013)
----------------------------------------------------------
Usted nunca caminaba solo ... con tal que tus sueños se hicieron añicos ... Nunca el mismo
 
 
     
ekspertcochlear 


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 33
Wysłany: 2014-06-26, 12:19   Re: Implant, a zabieg peelingu kawitacyjnego

Liliana napisał/a:
Witam
Chciałam zapytać, czy mając implant można poddać się zabiegowi peelingu kawitacyjnego na twarzy . Czy istnieje niebezpieczeństwo uszkodzenia implantu podczas tego zabiegu .


Witam,

możesz skorzystać z zabiegu peelingu kawitacyjnego, jednak pamiętaj że nie można jeździć aparatem po miejscu w którym jest implant. Koniecznie uprzedź o tym fakcie obsługę.

Pozdrawiam,
Łukasz Narożny
_________________
Razem dla słuchu
 
     
Ela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 295
Wysłany: 2014-06-26, 19:39   

Jak już pisałam moja kosmetyczka wie, że mam implant i sama odmówiła mechanicznego zabiegu. Twarz jest za blisko implantów - uszu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne fixing Program do sklepu
Strona wygenerowana w 0,033 sekundy. Zapytań do SQL: 9