Poprzedni temat :: Następny temat
Baterie Rayovac- kolejna wadliwa seria?
Autor Wiadomość
Agg 

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Cze 2007
Posty: 167
Wysłany: 2010-11-18, 15:54   

Zgadzam się z Mirkiem, trzeba przetestować na innych bateriach. Może też być tak, że z opakowaniem baterii coś się stało (temperatura? może poleżały na słońcu?)
"Bezpieczne" w użytkowaniu są również Rayovac Cochlear (ale nie Extra Advanced)
_________________
http://ci.hell.pl/
UL: Nucleus Freedom od marca 2007
UP: ok. 90-100 dB, Widex P38
 
     
Ewa87 

Dołączyła: 18 Lis 2010
Posty: 2
Wysłany: 2010-11-18, 22:04   

Agg napisał/a:

"Bezpieczne" w użytkowaniu są również Rayovac Cochlear (ale nie Extra Advanced)

Niestety za późno to przeczytałam (wczoraj). Kilka dni temu zamówiłam (w promocji!, więc pewnie będą to te wadliwe...) zbiorcze opakowanie Rayovac Extra Advanced. Odwołać już tego nie dam rady, więc pozostaje mi mieć nadzieję, że akurat trafię na te "dobre" lub przyjmą mi reklamację, jeśli wyjdzie na to, że krótko trzymają (zamówiłam przez internet). A potem już będę się trzymać od nich z daleka.

Co do baterii to nie chcę zapeszać, ale kupiłam w sklepie "zwykłe" baterie i jak na razie trzymają. Mam je już włączone jakieś 9 h, więc może to faktycznie kwestia baterii. Oby, bo nie uśmiecha mi się naprawa procesora..
 
     
elektro 

Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 21
Wysłany: 2010-11-18, 22:10   

Przyjmią reklamacje:) jeśli chodzi o strone hurt.com.pl

Przerabiałem już to:)
 
     
Ela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 295
Wysłany: 2011-01-21, 19:56   

Właśnie ja kupuję w Baltrade baterie cynkowo powietrzne Duracell675. Teraz zimą wytrzymują góra 2 dni. Latem działaly 3-4 pełne dni. Jak sobie radzę gdy padną w niewłaściwym momencie? Otwieram wieczko dokładnie na 1-2 min i włączam z powrotem czyli zamykam wieczko. Aby nie było widać światełka czasem przytrzymuje włosy zakrywając światełko. Tak robię np: w bankach czy innych publicznych miejscach. Jak długo działają? Czasem nawet ponad godzinę, a czasem około pół godziny. Zależy od naładowania się tlenem i to ciepłym. Dodam, że nie lubię nakryć głowy i na ogół jak bardzo zimno zakładam tylko kaptur kurtki niezbyt szczelnie ściągnięty.
Pozdrawiam.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne fixing Program do sklepu
Strona wygenerowana w 0,029 sekundy. Zapytań do SQL: 8