Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Monika.Bombol
2011-08-01, 08:41
Offtop z Orzecznie o niepełnosprawności - Przepychanki słown
Autor Wiadomość
aralka 

Dołączyła: 26 Kwi 2008
Posty: 31
Wysłany: 2011-01-20, 21:28   

takie nastawienie, jak twoje, nie zachęca do pisania.
Przykro mi...
Trwajcie w swoim...
_________________
UL - Phonak 412
UP - Medel Opus 2 (marzec 2008r)

Wielki przeciwnik implantacji u małych dzieci ...
 
     
mruczkin 

Dołączyła: 29 Mar 2010
Posty: 93
Wysłany: 2011-01-20, 21:35   

Jak miałabyś coś ważnego do powiedzenia to bys napisała. I żadne nastawienia innych w tym nie przeszkadzają.
Wręcz pobudzają do tego.

Wniosek: nie masz W TEJ CHWILI nic do powiedzenia. KONIEC tematu. Bo tu znów pyskówka będzie.
Ty nas nie przekonałaś, my Ciebie. To jest bez sensu ciągnąć te słowne przepychanki pt: a ja coś wiem, ale Wam nie powiem bo to tajemnica. :roll: Wiesz, w tą zabawę to moja córka się bawi. Ma 6 lat.

PAX!!!!! :-?
_________________
UL: 98 dB, Phonak Supero 412; UP: 110 dB, Medel Duet od IV 2010, od VI 2011 Opus 2 Medel-a
 
     
aralka 

Dołączyła: 26 Kwi 2008
Posty: 31
  Wysłany: 2011-01-20, 21:44   

przydałaby ci obserwacja ogólna tego forum...
a tak skupiasz obserwację na przykładzie 6-latka.
Nie decyduj, kiedy koniec itd, jakbyś się czuła, gdyby ktoś tak do ciebie napisał? powinnaś się wstydzić pisząc w ten sposób z rozkazu,
rozkazuj swojemu dziecku, a nie obcemu i to publicznie.

Piszesz PAX - pokój?
nie w takim tonie, wiesz, czyli złośliwie życzysz pokoju...

DLa waszych nerwów zaprzestanę pisania. Ostatnie słowo i już, żadnych odpowiedzi, żadnych wytłumaczeń. Nawet jak coś brzydkiego napiszecie pod moim adresem - będę kulturalna i nie odpowiem, ale z waszą kulturą to szkoda gadać i inni zobaczą.

Bo już kiedyś pisałam wszystko i nie tylko, ale i tak wiem, z obserwacji wiem, że wy to będziecie negowali, wydawali w dyskusje, dyskutowali, nie wierząc w to itd, długo by wymieniać plus widzę, jakie jest wasze nastawienie - widzicie implant w różowych okularach - nie będę wam okularów plamić.
_________________
UL - Phonak 412
UP - Medel Opus 2 (marzec 2008r)

Wielki przeciwnik implantacji u małych dzieci ...
 
     
Rzeszowianin 
You'll Never walk alone

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 330
Skąd: Girona - ESP
Wysłany: 2011-01-21, 11:02   

Aralka : Rany sie goja noze sie tepia ja zawsze bede Twoja udreka :D

Nie uzywaj slow znaczenia ktorych nie rozumiesz . Ty i kultura ? Wolne zarty ... Kulturalny czlowiek jak mowi A mowi tez B . Ty powiedzialas nam ze masz argumenty na to ze implanty maja swoje za i przeciw (zreszta jak wszystko) jestes na tym forum od 2008 roku i przez ten czas napisalas tyle postow ile ja przez tydzien ale to akurat niewazne . Wazne jest to ze kulturalny czlowiek jak ma jakas teze to potrafi to poprzec argumentami i ma gdzies to czy argumenty beda akceptowalne przez innych czy nie . Ty nam przestawic tych argumentow nie chcesz bo ich najnormalniej w swiecie nie masz .
Jesli masz meza/faceta (w co watpie bo musialby oprocz bycia gluchym byc tez slepym) i mowisz mu ze go kochasz a on Cie pyta dlaczego to tez wykrecasz kota ogonem ? Jestes zalosna ze az w tej calej swojej zalosnosci smieszna ...
Najpierw atakujesz ludzi ze kombinuja szukaja mozliwosc zdobycia dodatkowych funduszy , dodatkowych mozliwosci zatrudnienia a jak ktos np ja (moze w niezbyt subtelny sposob) zwraca uwage to przyjmujesz poze ofiary ... A sama to prowokujesz ...

Dam Ci dobra rade a raczej kilka :

1, Jak masz jakas teze (chociaz watpie bys wiedziala co to jest teza - w razie czego odsylam do slownika wyrazow obcych) poprzyj ja argumentami (tutaj tez odsylam do slownika ) i mniej gdzies to co ktos powie - kazdy ma prawo do swojego zdania
2. Nie zagladaj do czyjegos portfela . Jego sprawa co tam ma i co zalatwil . My sie nie wtracamy i nie interesujemy tym czy sobie probowalas zalatwiac grupe i rente - to jest Twoja prywatna sprawa .
_________________
UL: Nucleus Freedom (aktywacja 18 kwietnia 2011)
UP: Nucleus 6 (aktywacja 27 grudnia 2013)
----------------------------------------------------------
Usted nunca caminaba solo ... con tal que tus sueños se hicieron añicos ... Nunca el mismo
 
 
     
Agg 

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Cze 2007
Posty: 167
Wysłany: 2011-01-21, 13:38   

Rzeszowianin napisał/a:

Jesli masz meza/faceta (w co watpie bo musialby oprocz bycia gluchym byc tez slepym)


Powstrzymaj się od obrażania ludzi tutaj na forum. OK?

Z góry dziękuję.
_________________
http://ci.hell.pl/
UL: Nucleus Freedom od marca 2007
UP: ok. 90-100 dB, Widex P38
 
     
Rzeszowianin 
You'll Never walk alone

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 330
Skąd: Girona - ESP
Wysłany: 2011-01-21, 16:32   

Agg a Ty co adwokat aralki ? Dziwne ze nie reagowalas jak aralka tych co szukaja mozliwosci zdobycia renty prawie nazwala zlodziejami . A to co napisalem moze owszem bylo zbyt ostre ale prawdziwe .
_________________
UL: Nucleus Freedom (aktywacja 18 kwietnia 2011)
UP: Nucleus 6 (aktywacja 27 grudnia 2013)
----------------------------------------------------------
Usted nunca caminaba solo ... con tal que tus sueños se hicieron añicos ... Nunca el mismo
 
 
     
Agg 

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Cze 2007
Posty: 167
Wysłany: 2011-01-21, 17:48   

Rzeszowianin napisał/a:
Agg a Ty co adwokat aralki ? Dziwne ze nie reagowalas jak aralka tych co szukaja mozliwosci zdobycia renty prawie nazwala zlodziejami . A to co napisalem moze owszem bylo zbyt ostre ale prawdziwe .


To, co zacytowałam, było osobistą obelgą, nie mającą nic wspólnego z tematem dyskusji.
Wolałabym też, żebyśmy od złodziei się nie wyzywali, rzecz jasna.
Nie jestem niczyim adwokatem - chyba że tego forum - nieformalnie, rzecz jasna, jako że formalnie żadnych uprawnień nie mam. Nie zamierzam jednak przyglądać się bezczynnie, jak zmienia się w rynsztok.

To jak? Mogę cię prosić o wstrzymanie się z obrażaniem ludzi? Masz coś konkretnego do napisania, to napisz. Niczyja mamusia, tatuś, facet lub jego brak - nie mają nic wspólnego z tematem.
_________________
http://ci.hell.pl/
UL: Nucleus Freedom od marca 2007
UP: ok. 90-100 dB, Widex P38
 
     
Rzeszowianin 
You'll Never walk alone

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 330
Skąd: Girona - ESP
Wysłany: 2011-01-21, 18:20   

Spoko . Wszystko jasne
_________________
UL: Nucleus Freedom (aktywacja 18 kwietnia 2011)
UP: Nucleus 6 (aktywacja 27 grudnia 2013)
----------------------------------------------------------
Usted nunca caminaba solo ... con tal que tus sueños se hicieron añicos ... Nunca el mismo
 
 
     
aralka 

Dołączyła: 26 Kwi 2008
Posty: 31
Wysłany: 2011-01-21, 19:40   

ja prawie od złodziei was nie nawyzywałam.
uważaj, co piszesz.
i czytaj dokładniej co piszę.
i nie wykładaj mi w usta słowa, których nie wypowiedziałam/nie napisałam.
a nawet mi nie przyszło do głowy!
_________________
UL - Phonak 412
UP - Medel Opus 2 (marzec 2008r)

Wielki przeciwnik implantacji u małych dzieci ...
 
     
Rzeszowianin 
You'll Never walk alone

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 330
Skąd: Girona - ESP
Wysłany: 2011-01-22, 00:16   

Aralko przeczytaj dokladnie moje teksty w tym temacie i moze zrozumiesz przenosnie . Inni jakos wiedza o co mi chodzi tylko Ty masz trudnosci ze zrozumieniem tego co sie pisze . A tak swoja droga czy Ty czasem nie pisalas ze juz tu pisac nie bedziesz ? :) Zeby byla jasnosc nie pisze tego bo Cie wyganiam tylko pokazuje ze co innego piszesz co innego myslisz a potem sa takie historie jak z domnimanym zlodziejstwem ...

Dziekuje :)

ps W zwiazku z wyjazdem na miesiac do Niemiec to moj ostatni post na tym forum . Dziekuje wszystkim za cierpliwosc i pomoc . Szczegolnie dziekuje mruczkin i Andel ...
_________________
UL: Nucleus Freedom (aktywacja 18 kwietnia 2011)
UP: Nucleus 6 (aktywacja 27 grudnia 2013)
----------------------------------------------------------
Usted nunca caminaba solo ... con tal que tus sueños se hicieron añicos ... Nunca el mismo
 
 
     
aralka 

Dołączyła: 26 Kwi 2008
Posty: 31
Wysłany: 2011-01-22, 00:27   

nie ty decydujesz, kiedy będzie mój ostatni post.
Ja wiem.
A to w takim razie mi napisz, to kto pierwszy napisał z tym złodziejstwem?
Kto?
Inni nie muszą pisać, czy rozumieją czy nie, ja ich zwyczajnie rozumiem, ż enie mają ochoty brać udziału w takiej "pyskówce".
A poza tym widać u ciebie, że nie masz szacunku w ogóle do Głuchych, do świata ciszy. Przykro jest takie coś czytać, jak ktoś,, kto nie słyszy, a nie szanuje innych.
Takich ludzi nie lubię, oczywiście, że nie muszę lubieć.
Ale po prostu świadczy...że nie warto z takim czlowiekiem nawet rozmawiać, ręki podawać...
_________________
UL - Phonak 412
UP - Medel Opus 2 (marzec 2008r)

Wielki przeciwnik implantacji u małych dzieci ...
 
     
Rzeszowianin 
You'll Never walk alone

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 330
Skąd: Girona - ESP
Wysłany: 2011-01-22, 01:55   

Nie chce mi sie po raz kolejny pisac tego samego bo przypomina mi to kopanie sie z koniem ... Nie moja wina ze nie rozumiesz przenosni w slowach "nie bezposrednio nazwala nas zlodziejami " skoro nie chcesz ze mna dyskutowac to po co ze mna piszesz ? A to ze mi reki nie podasz jest dla mnie mala strata :) Zarzut ze nie szanuje gluchych i swiata ciszy skwituje tylko w ten sposob hahaha . W przeciwienstwie do Ciebie ja nie rzucam slow na wiatr i dzisiejszy post jest moim ostatnim postem w tym temacie i na tym forum
_________________
UL: Nucleus Freedom (aktywacja 18 kwietnia 2011)
UP: Nucleus 6 (aktywacja 27 grudnia 2013)
----------------------------------------------------------
Usted nunca caminaba solo ... con tal que tus sueños se hicieron añicos ... Nunca el mismo
 
 
     
Ashley 

Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 20
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2011-06-25, 22:58   

Oj aralko aralko siejesz zamęt z tymi pozwami. Szkoda, że sama nie zadałaś sobie trudu, żeby to rozwinąć. Rzucanie tanim hasłem a potem zachowywanie się, że wiesz ale nic więcej nie zdradzisz, to Twoja dobrze znana praktyka i już wszyscy ją przechytrzyliśmy. Więc zrobię to za Ciebie, bo naprawdę nie chcę, żeby ludzie myśleli, że implant to jakieś zło wcielone. Muszę przyznać, że nieźle potrafisz ludzi wystraszyć. A więc do rzeczy, owszem były pozwy ale na amerykańskie implanty o nazwie Advanced Bionics. Więc, przestroga jest taka, żeby po prostu się nie decydować na ten tym implantu i tyle.
_________________
UP - Cochlear Nucleus 5
UL - Naida III SP (105 dB)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne fixing Program do sklepu
Strona wygenerowana w 0,033 sekundy. Zapytań do SQL: 9